Pořad Agáta Jaromíra Soukupa zahájí na TV Barrandov 5. září

středa, 24. srpna 2022, 08:40 Aktuality, TV MediaGuru

Televize Barrandov začne od září vysílat novou reality show s Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem.

Titulní stránky vybraných časopisů společnosti Empresa Media

Titulní stránky vybraných časopisů společnosti Empresa Media

Od pondělí 5. září od 21:30 má na TV Barrandov zahájit reality show Agáta Jaromíra Soukupa. Pořad ze života Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa se má vysílat třikrát týdně vždy v pondělí, v úterý a ve středu od 21:30. Informaci zveřejnili na instagramovém profilu nového pořadu.

„První skutečně hvězdná show, u které se rozhodně nebudete nudit. Prožívejte radosti a starosti hvězdného páru Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, sledujte jejich příběhy a nahlédněte do jejich uvažování. Agáta Jaromíra Soukupa je zábavný pořad, při kterém můžete zjistit, že žijí stejný život jako vy," stojí v anotaci k novému pořadu.

V pondělním, úterním i středečním vysílání TV Barrandov tak novinka naváže na Předvolební Arénu Jaromíra Soukupa. Po skončení reality show zase od 22:20 v uvedených dnech následuje Týden podle Jaromíra Soukupa.

Jaromír Soukup je generálním ředitelem Empresa Media, která kromě TV Barrandov vydává i několik časopisů. Jejich titulní stránky teď převážně obsazují společně s Agátou Hanychovou.

-mav-