Primark otevře brněnskou prodejnu 14. září

úterý, 30. srpna 2022, 11:25 Aktuality, Retail MediaGuru

V pořadí druhou pobočku na českém trhu, tentokrát v brněnském obchodním centru Olympia, otevře Primark 14. září.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Oděvní řetězec Primark otevře 14. září svou druhou pobočku na českém trhu. Po Praze zavítá do Brna, kde bude mít prodejnu v obchodním centru Olympia. Celkově se bude jednat o 406. pobočku značky na světě a připojí se k dalším v rostoucím regionu střední a východní Evropy včetně slovinské Lublaně a dvou prodejen v Polsku, ve Varšavě a Poznani.

Nová pobočka o rozloze 3600 m2 nabídne módní kousky napříč dámským, pánským a dětským sortimentem, dále kosmetické produkty, doplňky a potřeby do domácnosti. Nebude chybět ani rozrůstající se řada pod značkou Primark Cares, která je součástí změny s cílem učinit udržitelnou módu dostupnou pro všechny. 

„Máme radost, že můžeme zákazníkům v Brně nabídnout proslulou módu za dostupné ceny, jaké Primark nabízí. Přivítání zákazníků v Praze bylo skvělé a vidíme, že si Primark a jeho produkty zamilovali. Těšíme se, až přivítáme zákazníky z Moravy a rozrosteme náš Primark tým,“ popisuje Maciej Podwojski, obchodní ředitel společnosti Primark pro region střední a východní Evropy. 

Otevřením Primarku v Brně vznikne 190 pracovních míst nejrůznějších úrovní od nákupních asistentů až k manažerským pozicím s možností částečného nebo plného úvazku, při čemž nábor pro některé pozice stále pokračuje. Společnost Primark nabízí svým zaměstnancům flexibilní pracovní dobu, benefitní program, který zahrnuje stravenky a dny dovolené navíc. 

Primark ve své regionální expanzi pokračuje, chystá se otevřít nové obchody v Rumunsku a na Slovensku a plánuje přidat další pobočky také v Polsku.

-stk-