Vodafone v kampani „kryje záda doma i venku“

úterý, 16. srpna 2022, 16:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vodafone novou kampaní podporuje nabídku spojení služeb se zvýhodněním 800 korun měsíčně.

Zdroj: Vodafone

Zdroj: Vodafone

Vodafone komunikuje novou kampaní nabídku, v níž mohou domácnosti spojením služeb ušetřit až 800 korun měsíčně, konkrétně 300 korun u domácího internetu, 300 Kč u televize a 200 Kč u mobilního tarifu. Pro firemní zákazníky má operátor připraveny kombinované firemní nabídky. 

„V právě spuštěné kampani říkáme, že síť Vodafonu vám kryje záda doma i venku. Myslíme tím, že gigabitový pevný internet nabízíme nejvyššímu počtu domácností v České republice a že pokrýváme 99,8 % české populace mobilní sítí. 70 % je navíc už pokryto naší nejmodernější 5G sítí. Mít naše internetové a mobilní služby dohromady prostě dává smysl. Přináší to spolehlivé připojení a úsporu nákladů,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky. „Pokud si zákazník pořídí ke dvěma zmiňovaným produktům také Vodafone TV, bude cenové zvýhodnění ještě větší,“ dodává. 

Kampaň, jejíž tváří je opět herec Martin Hofmann, běží v televizi, rádiu, outdooru, na internetu a sociálních sítích. Propíše se také do místa prodeje.

Pod kreativou je podepsána agentura McCann Prague. Produkci zajistily společnosti Armada films a Procoma. Režie se ujal Jiří Havelka. Za kamerou stál Radim Střelka, fotografie jsou dílem Adama Bartase. O média se stará Carat.

-stk-