DPD v nové kampani doručuje „pěkný den“

středa, 21. září 2022, 14:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

DPD spouští novou kampaň „Doručujeme pěkný den“. Chce tak podpořit své výdejní místa a boxy.

Zdroj: DPD

Zdroj: DPD

Společnost DPD spustila novou marketingovou kampaň s heslem „Doručujeme pěkný den“. Cílem je zvýšit povědomí o službě doručování do výdejních míst Pickup a samoobslužných boxů. Kampaň běží v televizi, outdeooru, na internetu a sociálních sítích. Její součástí je spolupráce s influencery nebo reklama v navigaci Waze.

I když naši síť Pickup neustále rozšiřujeme a letos dokonce atakujeme hranici 3000 výdejních míst a boxů, lidé si nás stále nejvíce spojují s doručením na adresu kurýrem. Rádi bychom to změnili a prostřednictvím kampaně tak rozšířili povědomí zákazníků o nových službách  navíc v době, kdy zájem o tyto způsoby doručení neustále roste,“ vysvětluje Miloš Malaník, generální ředitel DPD.

Kreativa samotná je založena na usměvných mini příbězích. „Každé doručení je příležitostí pro malý příběh. Ať už si rádi objednáváte online elektroniku, módu, nebo třeba i choulostivé zboží, v kampani ukazujeme, že s DPD prostě Doručujeme pěkný den, jak se vám to hodí. Na výdejny, do boxů i domů, “ říká Rado Jankovič, kreativní ředitel agentury Momentum ze skupiny McCann, jež je pod kampaní podepsána.

V televizi budou k vidění sponzoringové spoty od září do října na stanicích skupiny Prima ve vybraných dnech v hlavních vysílacích časech. V outdooru využije CLV na zastávkách MHD a v ulicích měst, kde upozorní na konkrétní nejbližší výdejní místa a boxy včetně jejich označení na mapě nejbližšího okolí. V navigaci Waze se pak řidičům objeví upozornění na boxy a výdejní místa, kolem kterých projíždějí.

-stk-