Lidl v kampani zdůrazňuje výhody privátek

čtvrtek, 8. září 2022, 07:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Lidl se v nové kampaně soustředí na výhody svých privátních značek. Ve věrnostní akci nabízí opět Stikeez.

Klíčový vizuál ke kampani Lidlu, zdroj: Lidl

Klíčový vizuál ke kampani Lidlu, zdroj: Lidl

Lidl spouští novou kampaň, jejímž cílem je představit výhody privátních značek, které tvoří více než 75 % veškerého nabízeného sortimentu řetězce. Zaměřuje se na jejich kvalitu i výhodnou cenu a zároveň chce poukázat na to, že si zákazníci nemusí kvalitu odepírat jen kvůli tomu, aby ušetřili. 

„Za úspěchem našich vlastních značek stojí pečlivý výběr dodavatele. Jsme to my, kdo u těchto výrobků určuje, jak budou vypadat a chutnat, můžeme definovat také zásady jejich složení. U jednotlivých produktů se například snažíme nahrazovat palmový olej, žádné naše uzeniny neobsahují separát a podobně. Na nových produktech nebo jejich vylepšeném složení vždy spolupracujeme s našimi dodavateli,“ upřesňuje Michal Farník, jednatel společnosti Lidl odpovědný za nákup.

Součástí kampaně je postupné představení skupin výrobků, které si zákazníci v Lidlu mohou zakoupit. Zahrnovat přitom bude mléčné i masné výrobky, pečivo, ale také základní potraviny. Zákazníci se s ní budou setkávat až do října nejen v prodejnách, ale také na stránkách letáku, sociálních sítích či prostřednictvím televizního spotu.

Se začátkem školního roku Lidl také odstartoval kampaň zaměřenou na školáky. Za nasbírané body od pondělí 5. září nabízí postavičky Stikeez, které v aktuální akci ztvárňují vybavení domácnosti. Je mezi nimi například zubní kartáček Štětík, lednice Studénka, kaktus Bodlík nebo batoh Zipík. Celá série čítá 24 postaviček, za nákup nad 300 Kč je možné získat jednu figurku. Akce se přitom nevztahuje na nákupy na lidl-shop.cz. 

Na podzim Lidl vrací věrnostní kampaň se Stikeez, zdroj: Lidl.

Na podzim Lidl vrací věrnostní kampaň se Stikeez, zdroj: Lidl.

Aby byla sbírka kompletní, mohou si zájemci pořídit také sběratelské album za 79,90 Kč a sběratelský pytlík za 24,90 Kč. Postavičky je možné zakoupit také samostatně za 14,90 Kč. Stikeez figurky budou k dostání až do neděle 2. října, nebo vyprodání zásob.

-stk-