LMC podporuje kampaní aplikaci Práce za rohem

pátek, 2. září 2022, 07:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

LMC spouští kampaň na podporu aplikace Práce za rohem, jež pomáhá lidem najít práci blízko domova.

Klíčový vizuál ke kampani aplikace Práce za rohem, zdroj: LMC

Klíčový vizuál ke kampani aplikace Práce za rohem, zdroj: LMC

Společnost LMC, provozovatel pracovních portálů Jobs.cz a Prace.cz, startuje novou kampaň na aplikaci Práce za rohem, která pomáhá lidem najít práci blízko domovů, jednoduše a odkudkoli. 

Kampaň je založena na myšlence, že každý dnes může práci najít rychle a spolehlivě, a to pomocí nástroje – mobilního telefonu –, který nosí většinou ve své kapse. Cílem je představit aplikaci, jež jednoduše vyhledá práci podle zvolených kritérií. Jedním z nich je vzdálenost od domova uchazeče, možnost zadat požadovaný obor nebo profesi i výši platu. „Vnímáme, jak se mění pracovní trh, a především nastupující generace prahne po rychlejším a jednodušším způsobu, jak získat práci. Aplikace Práce za rohem jim to umožní a kromě efektivní cesty k solidnímu zaměstnání nabízí ještě příjemný zážitek z procesu hledání. Jednoduše. Odkudkoli,“ popisuje za LMC marketér Tomáš Pavlíček. 

Jádrem kampaně jsou dva 20s animované spoty, v nichž jsou hlavními hrdiny mluvící kapsy, ze kterých vyčuhuje mobilní telefon. Kapsy mají vždy charakter a materiály podle druhu hledané práce. „Mít v práci v kapse je přáním každého z nás, a proto se koncept kapes doslova nabízel. Hledali jsme symbol, který by přirozeně odkazoval na chytrý telefon s mobilní aplikací. Zároveň jsme potřebovali průvodce, který by dokázal vtipným a jasně zapamatovatelným způsobem ukázat, jak příjemné může být hledání práce,“ dodává Pavlíček. 

Mužskou kapsu, která patří Jardovi, namluvil Václav Neužil, hlas ženské džínové kapsy Lídy pak ztvárnila Jitka Ježková. Reklamní spoty doplňují sponzorské spoty, zkrácené online formáty, bannery a tři exekuce printu.

Kampaň bude nasazena v televizi v rámci  skupiny Nova a Prima od 29. srpna do 22. září. V online prostředí poběží na platformách Google, Sklik, YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn. Zároveň bude nasazena i na internetu v Polsku.

Pod kreativou je podepsána agentura McCann Prague. Na tvorbě se podílelo studio Animation people. Režie se ujal Michal Podhradský. Na výtvarných návrzích spolupracovala výtvarnice Nela Kýrová. O audio část se postarala společnost Soundsquare.

-stk-