Modivo v kampani rozvíjí příběh o světě barev

pátek, 9. září 2022, 11:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Ve své nové kampani představuje Modivo další část svého příběhu o světě prosyceném barvami.

Zdroj: Modivo

Zdroj: Modivo

Multibrandová módní platforma Modivo startuje novou kampaň pro sezónu podzim a zima 2022/2023, v níž uvádí další část příběhu o světě prosyceném barvami. Tentokrát jej obohacuje o vzory, které jsou metaforou interakce mezi lidmi, a ptá se, jak se lidé ovlivňují navzájem i prostředí, v němž se pohybují. 

Minutový reklamní spot je posledním ze sérií tří spotů, které prezentují hodnoty značky. Ty jsou založeny na sebevyjádření prostřednictvím módy, technologií usnadňujících každodenní život a odpovědného jednání respektujícího životní prostředí. Reklama má vyjádřit potřebu společenství a sounáležitosti s pocitem odpovědnosti za naši planetu, přičemž k tomu využívá metafory ukryté ve vzorech putujících od postavy k postavě a rostlin vyrůstajících ze skalnatých strání. 

„Být sám sebou a představit se v čisté formě, nám umožňuje vyslat signál a snadno navazovat vztahy. Potřebujeme lidi a vzájemně se pozorujeme a cítíme. To je to nejdůležitější. V dnešním světě máme co do činění s něčím významným, díky čemuž můžeme mít skutečný vliv na změnu chování nejen nás samých, ale i celé společnosti, případně celé planety,“ říká Aleksandra Szol, ředitelka e-commerce & marketing & creative & private labels ve společnosti Modivo.

Outfity prezentované ve spotu a na fotografiích jsou podle společnosti Modivo způsobem, „jak vyjádřit sebe sama a svůj individuální styl“. Mají monochromatický vzhled, ve kterém převládají tóny béžové, krémové a sytě červené. V nabídce jsou zimní péřové bundy, svetry a doplňky.  

Kampaň poběží v televizi na polském, bulharském, řeckém a rumunském trhu a rovněž v online médiích ve všech 17 evropských zemích, kde značka působí.

-stk-