O2 propaguje tarify pro mladé s Cristovaem a Elly

sobota, 3. září 2022, 08:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Tvářemi kampaně na tarify You Neo jsou Ben Cristovao a zpěvačka Elly.

Z natáčení hudebního klipu Bena Cristovaa a zpěvačky Elly, zdroj: O2

Z natáčení hudebního klipu Bena Cristovaa a zpěvačky Elly, zdroj: O2

Operátor O2 přichází se začátkem školního roku s novou nabídku tarifů pro mladé zákazníky do 26 let. Do konce října si budou moci pořídit tarif You Neo s neomezenými daty za 599 korun měsíčně. Novinkou je i balíček, ve kterém je za 749 korun měsíčně společně s neomezeným tarifem i notebook Acer. Již tradičně ji podpoří kampaň, pro kterou vznikl společný klip Bena Cristovaa a zpěvačky Elly.

„Start nového školního roku může být pro mladé náročný, chceme jim ho proto co nejvíce zpříjemnit. Rozhodli jsme se o 150 Kč snížit cenu u oblíbeného tarifu You Neo, který tak bude k dostání za 599 korun měsíčně,“ popisuje Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb v O2.

Tarify řady O2 You jsou nově šetrné k přírodě a nesou značku „Nature friendly“. „Minimalizovat uhlíkovou stopu u oblíbených tarifů pro mladé je dalším z kroků na naší postupné cestě k udržitelnému podnikání,“ vysvětluje ESG manažer O2 Milan Ruttner. O2 kompenzuje emise skleníkových plynů, které vznikají v rámci tarifní řady You, podporou projektů pohlcujících oxid uhlíku z atmosféry.

Propojení technologií, udržitelnosti a hudby se promítne i do marketingové komunikace. „Celý koncept tarifů O2 You nyní nabírá širších rozměrů. Mladí milují hudbu, technologické vychytávky a starají se o to, jestli firmy přemýšlí nad svou uhlíkovou stopou,“ říká ředitel marketingové komunikace a brandu v O2 David Daneš. 

V rámci facebookového profilu nabídne O2 chatbota, který uživatelům srovná jejich uhlíkovou stopu s ostatními uživateli a navrhne možnosti snížení. „Chatbot uživatele provede jednoduchými otázkami, které se týkají jejich životního stylu, a díky odpovědím dokáže spočítat přibližnou individuální uhlíkovou stopu,“ popisuje Matouš Sudík, šéf týmu pro sociální média a obsah v  O2. S výpočtem pomáhá odborník na toto téma Jan Weinzettel z Centra pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy.

Samotná komunikace staví na tvářích Bena Cristovaa, s nímž se značka spojuje opakovaně, a zpěvačky Elly, kteří společně nazpívali píseň High speed. „Jak už název skladby naznačuje, i ve vizuálech pracujeme především s pocitem rychlosti. Používáme dlouhou expozici, která umožní vyniknout umělcům a na první pohled zaujme,“ doplňuje David Daneš.    

Klíčový vizuál ke kampani na tarify You Neo s využitím dlouhé expozice, zdroj: O2

Klíčový vizuál ke kampani na tarify You Neo s využitím dlouhé expozice, zdroj: O2

Zákazníci mají navíc šanci vyhrát lístky na koncert Bena Cristovaa v O2 aréně včetně vstupu do backstage. Ten chce zpěvák uskutečnit s co nejmenší uhlíkovou stopou. Do slosování budou zařazeni všichni zákazníci, kteří si do 21. září nově pořídí neomezený tarif You Neo.

-stk-