Peek & Cloppenburg expanduje, otevírá pátý obchod

pátek, 16. září 2022, 07:25 Aktuality, Retail MediaGuru

Multibrandový koncept Peek & Cloppenburg se v Česku rozrůstá a otevírá svou pátou prodejnu.

Zdroj: Peek & Cloppenburg

Zdroj: Peek & Cloppenburg

Společnost Peek & Cloppenburg expanduje. Na pražském Zličíně otevírá svou další, v pořadí pátou pobočku v České republice a druhou v Praze. 

„Máme radost, že díky loajálním českým zákazníkům můžeme zákazníkům nabídnout další, už pátou pražskou prodejnu, tentokrát v Metropoli Zličín. I přes náročnou situaci na trhu směřujeme vpřed a plánujeme další rozšíření našich prodejen, rozvoj na nových trzích i expanzi v rámci Evropy,“ říká Hans-Peter Pichler, regionální obchodní ředitel Peek & Cloppenburg.

Dvoupodlažní prodejna o rozloze 4 000 m2 současně představí nový koncept s dvoupatrovým oddělením dámské a pánské módy mezinárodních značek i rozšíření segmentu mladé volnočasové módy.

Peek & Cloppenburg, který je v rámci ČR přítomen také v Brně a v Ostravě, se zaměřuje na komplexní nabídku módy pod jednou střechou – od top světových výrobců jako Hugo, Tommy Jeans, CK Jeans, Tommy Hilfiger, Marc O’Polo, Boss, Boss Black, Polo Ralph Lauren a dalších, po brandy dostupné pouze v Peek & Cloppenburg, jako jsou například značky Review či Jake*s.

V říjnu pak v expanzi společnost plánuje pokračovat, a to prostřednictvím své další značky Anson’s, která specializuje na pánskou módu. 

Řetězec Anson’s otevírá v Praze svou první prodejnu

pátek 22. října 2021

Aktuálně jsou prodejny Peek & Cloppenburg přítomny v 15 zemích, kromě  České republiky také v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Nizozemí, Polsku, Chorvatsku, Maďarsku, Litvě, Lotyšsku, Rumunsku, Slovinska, Slovenska, Bulharsku a Srbsku.

-stk-