SledovaniTV přidává do nabídky videotéku Starmax OD

pátek, 2. září 2022, 12:50 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Internetová televize SledovaniTV zařadila do nabídky videoplatformu Starmax OD. Zákazníci služby SledovaniTV ji mohou v září vyzkoušet zdarma.

Zdroj: SledovaniTV

Zdroj: SledovaniTV

SledovaniTV rozšiřuje svou nabídku o filmy a seriály z VOD videotéky Starmax OD. Zákazníci tak získají od září přístup k více než 1000 titulům, každý týden pak mají přibývat další. Všichni zákazníci k budou mít v září k videotéce Starmax přístup zdarma, od října si ji budou zakoupit na první měsíc za 1 Kč a poté za 99 Kč měsíčně.

Starmax OD nabízí více než 1000 snímků různých žánrů. Na výběr jsou komedie, dramata, horory, české klasiky, pohádky i animované filmy. Každý týden přidává nové tituly. Od 1. září to je Twilight sága: Rozbřesk, Requiem pro panenku či Cesta Samuraje. Od 9. září Poslední aristokratka, Hodinářův učeň, Vlk z Wall Street nebo Lví srdce.

Přístup k filmům je jednoduchý, k dispozici budou přímo na webu nebo v aplikaci SledovaniTV v sekci Filmy. Není tedy potřeba stahovat další aplikaci, nebo se registrovat zvlášť. Přímo v obchodě na portálu SledovaniTV je také možné přístup do videotéky pořídit.

Všichni uživatelé služby SledovaniTV  získají také v září přístup k vybraným promo kanálům. promo kanálů. V září to jsou konkrétně Sport 1, Sport 2 a dokumentární stanice Love Nature v rozlišení 4K. 

-mav-