Tomáš Hvězda je marketingovým ředitelem Re/Maxu

čtvrtek, 29. září 2022, 13:05 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Od 1. října nastupuje na pozici marketingového ředitele Re/Max Česká republika Tomáš Hvězda.

Tomáš Hvězda, zdroj: Re/Max

Tomáš Hvězda, zdroj: Re/Max

Od 1. října nastupuje na pozici marketingového ředitele Re/Max Česká republika Tomáš Hvězda. Do společnosti přichází s úkolem rozvoje příběhu značky.  „Tomášovou prioritou bude řízení marketingových procesů ve vztahu k dalšímu plánovanému růstu naší sítě. Především pak co do počtu nově otevíraných franšíz a rozšiřování makléřské základny. Zároveň se bude soustředit na inovativní budování známosti naší značky, která je založena na téměř padesátileté tradici, silných etických a kvalitativních hodnotách a profesionálním přístupu k našim klientům,“ uvedl Jan Hrubý, generální ředitel společnosti.

Tomáš Hvězda má za sebou téměř osm let marketingové praxe z Pivovarů Staropramen, kde nejdříve řešil data, průzkumy, predikce trhu, výzkumy spotřebitelského chování a pak přešel na řízení prémiového portfolia značek jako Hoegaarden, Corona Extra či Stella Artois. Na následujících šest let se pak stala jeho zaměstnavatelem společnost Jan Becher Pernod Ricard. Tam řídil komplexní marketing irské whiskey Jameson a následně budoval hlavní značku společnosti – Becherovku. 

Re/Max Česká republika je franšízou číslo jedna v prodeji a pronájmu nemovitostí a také v poskytování franšízových licencí v oblasti realit. V Česku je aktuálně otevřeno 175 franšízových kanceláří a pod značkou Re/Max pracuje 1327 realitních makléřů

-mav-