Věrnostní program AlzaPlus+ využívá 100 tisíc lidí

úterý, 13. září 2022, 07:05 Aktuality, Marketing MediaGuru

Od května přilákal věrnostní program české internetové jedničky na dopravu zdarma již 100 tisíc lidí.

Zdroj: Alza

Zdroj: Alza

Věrnostní program e-shopu Alza, jenž nabízí výhodné doručení do všech odběrných míst e-shopu, nasbíral od května již 100 tisíc členů. AlzaPlus+ poskytuje za paušál od 25 korun měsíčně dopravu zdarma do téměř patnácti tisíc výdejních míst, a to na objednávky již od jedné koruny.

Zákazníci si mohou díky programu nechat bezplatně doručit jakoukoliv objednávku do AlzaBoxů, na pobočky i AlzaPointy a do všech partnerských odběrných míst a boxů společností Zásilkovna, pobočky České pošty a Balíkovny či PPL Parcel shopů. 

„Máme velkou radost, že si zákazníci nový členský program oblíbili. Jako firma s mnohaletou historií si uvědomujeme, v jak náročné situaci se řada z nich před letošními Vánocemi ocitne. Od jara postupně představujeme nové služby, které jim starosti s vánočními nákupy mají podstatně ulehčit. Jednou z nich je právě program AlzaPlus+, který šetří nejen peníze za doručení, ale i čas strávený v kamenných obchodech, který mohou věnovat svým blízkým nebo sobě,“ říká místopředseda představenstva Alza.cz Petr Bena. 

Koncept programu AlzaPlus+ odráží rostoucí oblibu osobního vyzvednutí objednávek, které nyní využívá již 85 % zákazníků e-shopu. „Česká republika je v tomto ohledu specifická, zatímco v západních zemích volí dle průzkumů většina nakupujících doručení domů na adresu, v tuzemsku převládá osobní odběr v pick-up pointech. Když k tomu přičteme blížící se sezónu a pravděpodobnost úspěšného a včasného doručení dárků, představuje AlzaPlus+ ideální způsob, jak se vyhnout předvánočnímu stresu, a ještě přitom ušetřit,“ dodává Bena. 

Za 25 korun měsíčně získává zákazník roční členství a dopravu zdarma ke každé objednávce. Počet doručení po dobu trvání členství není nijak zastropován a vztahuje se na všechny objednávky bez omezení. Dosavadní data ukazují, že naprostá většina členů volí právě roční předplatné, které je ve srovnání s měsíčním (59 Kč za měsíc) výhodnější. 

V září Alza připravila také speciální akci pro držitele karet Visa. Pokud v průběhu celého měsíce nakoupí v e-shopu zboží alespoň za 1 korunu a zaplatí za ně online svou platební kartou, obdrží automaticky k objednávce i měsíční členství v AlzaPlus+ zcela zdarma.

-stk-