Zahájilo Pikito, umožňuje e-shopům prodej v kamenné prodejně

středa, 14. září 2022, 07:50 Aktuality, Retail MediaGuru

Na trh vstoupil nový retailový koncept sdílených kamenných prodejen e-commerce značek s názvem Pikito.

Zdroj: Pikito

Zdroj: Pikito

Na trh vstoupil nový retailový koncept sdílených kamenných prodejen e-commerce značek s názvem Pikito. Nekonkurenčním značkám umožňuje otevřít si kamennou prodejnu. Má se tak stát s nízkými náklady a v krátkém čase. Po pilotní prodejně v Praze chystá otevření také v Bratislavě, Bukurešti a dalších evropských metropolích. První prodejna Pikito v Praze sdružuje v retail parku v pražských Štěrboholích několik značek ze světa e-commerce: Kulina, Dermacol, parfémy El nino, Růžový slon, Alkohol.cz a další.

„Za měsíční náklady na dva prodavače kompletní servis prodejny a výdejního místa. Otevřeno za 2 týdny. To jsou cíle, které si Pikito pro svou službu e-shopům vytýčilo. E-shopům šetří nejen vstupní a provozní náklady, ale také náročnou administrativu otevření prodejen, zvláště v zahraničí," popisuje společnost svou službu.

Zákazníci si objednávky mohou na prodejně Pikito nejen vyzvednout, ale také vrátit. Prodejna plní funkci showroomu nejprodávanějších položek a zákazníci si tak zde můžou zboží osahat. 

-mav-