Brand Boost roste, do dvou let chce obrat 100 mil. Kč

pondělí, 10. října 2022, 17:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Agentura Brand Boost se během roku rozrostla, hlásí více než dvě desítky klienty. Do dvou let chce mít obrat ve výši 100 milionů korun.

Lukáš Haubelt, ředitel agentury Brand Boost

Lukáš Haubelt, ředitel agentury Brand Boost

Agentura Brand Boost skokově roste. Během jednoho roku hlásí více než dvě desítky klientů. Ve stejném čase se interní tým rozrostl na 12 konzultantů a specialistů. Za úspěchem stojí byznys s několika e-shopy, které agentura paralelně provozuje a jejichž obrat dosáhl na několik desítek milionů korun. 

Klienti nám věří, protože řešíme stejné problémy a máme na ně odpověď,“ říká ke strategii agentury její majitel Michal Finta, který se v marketingu pohybuje již více než 15 let. Působí rovněž jako konzultant, investor a také majitel několika firem. Agentura Brand Boost má aktuálně v portfoliu klienty jako PetCenter, Pekárna Kabát, AutoOpat, 7Camicie, Jahodárna Vraňany, ABF nebo Cattara. 

Nejsme klasická marketingová agentura. Vycházíme především ze zkušeností na vlastních online projektech, s kterými jsme se během několika let dostali na obrat na úrovni desítek milionů korun. Díky tomu dokážeme relevantně zhodnotit, jestli mají firmy správně nastavené procesy, sklady, účetnictví a podobně,“ přibližuje za agenturu její ředitel Lukáš Haubelt, který v uplynulých deseti letech vedl několik performance a online oddělení, například pro ZOOT, inSportLine nebo oděvní značku Kara.

Agentura původně vznikla spojením dvou firem – ke konzultační společnosti a nákupu médií připojil Michala Finta agenturu Brand Boost. Nově vzniklé entitě ponechal jméno Brand Boost, přičemž ji dále rozvíjel jako fullservisovou. Kromě marketingu rozšířila služby i na strategické a byznys poradenství, včetně nastavení procesů. Během následujících dvou let chce Brand Boost dosáhnout na obrat sto milionů korun. 

-stk-