Díky MBPFW se prodeje ZOOT.lab ztrojnásobily

úterý, 11. října 2022, 07:10 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Po přehlídce na Mercedes-Benz Prague Fashion Week se prodeje privátní značky ZOOT.lab trojnásobně zvýšily.

Privátní značka ZOOT.lab je v současnosti nejprodávanější značkou na ZOOTu, zdroj: ZOOT.

Privátní značka ZOOT.lab je v současnosti nejprodávanější značkou na ZOOTu, zdroj: ZOOT.

Módní e-shop ZOOT rozšiřuje své cíle v rámci privátních značek. Ty se letos všechny spojily do jedné pod názvem ZOOT.lab. Značka se nedávno představila na módní přehlídce na Mercedes-Benz Prague Fashion Week, po které se její prodeje ztrojnásobily. Díky tomu nyní zaujímá první místo v prodejích na ZOOTU, kde předběhla dokonce i značku Camaïeu.

„Po přehlídce na MBPFW její prodeje vystřelily a zatím se stále drží nahoře. Naši přehlídku během fashion weeku sdílelo kolem 150 influencerů a médií s dosahem okolo 2,5 milionů uživatelů. Ale zásadní je, že je značka ZOOT.lab zaujala natolik, že si ji nejen prohlédli, ale začali i okamžitě nakupovat,“ uvádí Milan Polák, CEO skupiny Digital People, do které ZOOT patří.

Zkratka „lab“ v názvu privátní značky odkazuje k laboratoři, čímž má ukázat na to, že všechny návrhy a střihy vznikají v Praze pod rukama návrhářského týmu ZOOTu. K tvorbě využívají prodejní data, ze kterých se dá mimo jiné vyčíst, jaké střihy a materiály jsou u zákazníků nejoblíbenější. 

Největším tahákem jsou šaty, kterých se za letošní rok prodalo zatím 28 500 kusů. Nyní jsou v prodejích vzhledem k sezóně nejsilnější kabáty a bundy. Tváří kolekce Podzim/Zima 2022 se stala herečka Patricie Pagáčová. Pro období Jaro/Léto 2023 navíc ZOOT rozšíří nabídku značky, kdy k pánské a dámské kolekci přidá ještě módní řadu pro děti. 

-stk-