Home Credit odstartoval kampaň pro bezpečné placení

pátek, 21. října 2022, 10:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Home Credit startuje kampaň s názvem „10 tipů pro bezpečné placení“. Chce zvýšit povědomí o nástrahách placení na internetu.

Zdroj: Repro YT Home Credit

Zdroj: Repro YT Home Credit

Home Credit zahajuje novou kampaň s názvem „10 tipů pro bezpečné placení“, jejímž cílem je zvýšit povědomí o nástrahách placení na internetu a připomenout základní informace týkající se bezpečného používání platebních karet. Podle údajů společnosti Home Credit narůstá nejenom počet podvodných kampaní, ale objevují se stále nové sofistikovanější varianty podvodů.    

„V posledním období evidujeme výrazný nárůst výskytu podvodných praktik zejména v online prostoru. Cílem kampaně je osvěžit znalost v oblasti užívání platebních karet a upozornit na nové podvody spojené s placením kartou a komunikovat 10 aktualizovaných praktických tipů, které pomohou s bezpečným placením,“ uvádí Alessandro Villa, vedoucí oddělení karet z Home Creditu. 

V desateru varuje Home Credit například před podvodnými kampaněmi, extrémně „výhodnými“ soutěžemi, podezřelými nabídkami na sociálních sítích a nabádá k nákupům u ověřených prodejců, potvrzování plateb v mobilní aplikaci a pravidelné aktualizaci programů na počítači i v mobilu. Celé desatero o bezpečném placení je k dispozici na: https://www.homecredit.cz/desatero.

-stk-