Jiří Mizera zaujal post managing partner v Actum Digital

čtvrtek, 13. října 2022, 07:25 Aktuality, Lidé, Marketing MediaGuru

Jiří Mizera nastoupil na pozici managing partner digitální společnosti Actum Digital. Má se postarat o to, aby firma fungovala v multiplatformním prostředí.

Jiří Mizera, zdroj: Actum Digital

Jiří Mizera, zdroj: Actum Digital

Česká technologická digitální agentura Actum Digital prochází letos transformací a rozšiřuje se o několik seniorních IT pracovníků. Mezi nimi je také Jiří Mizera, který nastoupil na pozici managing partner. Má se postarat o to, aby firma fungovala v multiplatformním prostředí.

Jiří Mizera  posledních pět let působil v Monetě – první bance, která dokázala většinu procesů převést do cloudu a digitalizovat rozvětvenou strukturu kamenných poboček.

„Poslední velkým mezníkem bylo rozdělení Actum Digital do technologicky zaměřených divizí. Díky tomu jsme dokázali vyrůst na 17 milionů EUR obratu a více než 250 zaměstnanců v roce 2021. Letos míříme výš a začali jsme narážet na limity organizace. Plánovaná transformace naše agilní nastavení posune o další stupeň a umožní efektivní mezidivizní spolupráci,“ uvedl Tomáš Vondráček, CEO společnosti Actum Digital.

Jiří Mizera profesní kariéru odstartoval v IBM a přes Adastru pokračoval do poradenských společností KPMG a Deloitte, kde se specializoval na digitalizaci a datové optimalizace pro největší české banky. Posledním působením byla zmíněná Moneta Money Bank, ze které odcházel na pozici Chief Information Officer jako člen výkonného managementu banky.

-mav-