Na pražském Chodově otevře Apple flagship prodejna

pondělí, 10. října 2022, 07:05 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Na český trh míří první Apple Premium Partner prodejna, v Praze ji otevře společnost iStyle.

Apple Premium Partner prodejna se bude nacházet v přízemí nákupního centra Westfield Chodov, zdroj: iStyle.

Apple Premium Partner prodejna se bude nacházet v přízemí nákupního centra Westfield Chodov, zdroj: iStyle.

Česká republika bude mít svou první Apple flagship prodejnu. V pražském obchodním centru Westfield Chodov ji 14. října otevře společnost iStyle, která je největším partnerem značky Apple ve střední a východní Evropě.

Apple Premium Partner prodejna, která je svým konceptem první svého druhu ve střední a východní Evropě, se bude nacházet v přízemním podlaží nákupního centra. Na ploše více než 250 m2 bude k dispozici showroom značky s produkty k vyzkoušení, profesionálně vyškolený personál i expresní autorizovaný servis Apple produktů. 

„To, že se nám jako prvním v regionu CEE podařilo získat status Apple Premium Partner a přinášíme tak do České republiky Apple Flagship prodejnu, je pro nás velkým úspěchem a významným krokem vpřed. Jako iStyle jsme před 14 lety stáli u samotného vstupu značky Apple na český trh. Proto jsem hrdý, že jsme to opět my, kdo pozvedne zážitek z nákupu Apple zařízení na úplně novou úroveň,“ popisuje Vít Goluch, General Manager společnosti iStyle, která dosud držela status Apple Premium Reseller.

Nová úroveň partnerství přinese zásadní posun v rozsahu nabízených služeb a celkového nákupního zážitku. V Apple Premium Partner prodejně budou probíhat i pravidelná školeníotevřené workshopy pro veřejnost. Chybět nebude ani personál se zaměřením na potřeby malých a středně velkých podnikatelů a firem. 

Slavnostní otevření Apple Premium Partner prodejny proběhne 14. října v 9:00 a zúčastní se ho například youtuber Petr Mára, který představí své nové studio, fotograf Lukáš Dvořák s výstavou fotografií vyfocených na iPhone 14 Pro nebo youtuber a moderátor Kovy. O hudební doprovod se postará DJ NobodyListen a akcí provede moderátorka a herečka Kateřina Klausová.

V rámci otevření prodejny budou moci zákazníci využít mimořádné slevy, které nabídnou například MacBook Air s čipem M1 za 22990 Kč (sleva 7 000 Kč), MacBook Air s čipem M2 za 29990 Kč (sleva 7 000 Kč), iPhone 13 (128 GB) za 19990 Kč (sleva 3000 Kč) nebo Apple a iStyle příslušenství s 10% slevou.

-stk-