Od soboty 15. října nasadí Prima Show reality Hledá se Miss

pátek, 7. října 2022, 11:15 Aktuality, TV MediaGuru

Celkem osm epizod bude sledovat cestu finalistek za uskutečněním životního snu od castingových kol až po galavečer.

Hledá se Miss, zdroj: FTV Prima

Hledá se Miss, zdroj: FTV Prima

Od soboty 15. října od 20:10 zahájí stanice Prima Show vysílání reality show Hledá se Miss. Jde o soutěž krásy Česká Miss Essens. Celkem osm epizod bude sledovat cestu finalistek za uskutečněním životního snu od castingových kol až po galavečer. Z 8952 dívek jen dvanáct postoupí do finále. To se uskuteční 11. prosince a Prima ho odvysílá v živém přenosu. Moderátorem pořadu je herec Tomáš Měcháček

První díl z předtočených epizod bude sestávat z krátkých pohovorů s účastnicemi castingových kol. Z přihlášených soutěžících bude vybráno 50 semifinalistek, které se ve druhém dílu budou ucházet o postup do TOP 20. Tyto dívky se po ukončení semifinálového kola odeberou na Hraniční zámeček, kde je bude čekat celkem šest výzev. V průběhu osmi dílů budou vybrány před velkým finále dvě dívky, které budou reprezentovat pro letošní rok Českou republiku na světových soutěžích Miss Universe a Miss Earth.

V porotě zasednou modelky Pavlína Němcová a Andrea Bezděková, dále Roman Holárek, majitel modelingové agentury Pure Model Management a autor nového konceptu soutěže. „Na přípravě tohoto konceptu jsem pracoval s týmem téměř rok a myslím si, že se nám to podařilo. Věřím, že této soutěži jsme schopni navrátit její prestiž a vymanit se z kontroverzností z minulosti, Česká republika potřebuje zažít revoluci soutěže krásy a ta právě přichází," uvedl. Čtvrtým z porotců je Michal Kovář, majitel firmy Essens.

-mav-

Prima Cool se otáčí směrem k zábavě, začíná novou etapu

pondělí 3. října 2022