T-Mobile v kampani představuje svůj telefon s 5G sítí

úterý, 4. října 2022, 17:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Novou kampaní „T Phone pro každou kapsu“ uvádí T-Mobile na trh svůj první  telefon s 5G sítí.

Zdroj: T-Mobile

Zdroj: T-Mobile

Společnost T-Mobile spouští novou globální kampaň na podporu svého prvního telefonu s 5G sítí. S claimem „T Phone pro každou kapsu“ jej představuje jako „cenově dostupný model s pokročilou technologickou výbavou včetně 5G, díky kterému si může připojení do nejvyspělejší sítě užívat doslova každý“. Kampaň poběží v devíti zemích včetně České republiky, kde budou první formáty k vidění od 5. října.

„T Phone představuje dokonalou rovnováhu mezi vysokým výkonem a snadným používáním, to vše zabalené v elegantním designu. Svižná 5G síť, integrované funkce Google a celodenní výdrž baterie jsou nyní díky cenové dostupnosti dosažitelné pro každého. Právě to jsme chtěli, aby kampaň k uvedení telefonu odrážela,“ říká Ladislav Báča, Director of Brand and Marketing Communication, T-Mobile Česká republika. 

Kreativní koncept a strategii globální kampaně měl na starosti agenturní tým Ticino ze skupiny WPP. V rámci přípravy spolupracoval přímo s mateřskou společností Deutsche Telekom, která byla zadavatelem, i s českou pobočkou T-Mobile v rámci lokální adaptace.

Součástí kampaně je 20sekundový spot. Natáčel se v červenci na pražském Strahově a Petříně pod taktovkou italského režiséra Giorgia Bruniho. Produkci zajistila společnost Ad Kolektiv. „Najít globální koncept, který bude vizuálně zábavný a zároveň dostatečně univerzální, není lehké. S kapsami se nám to ale povedlo hned při první prezentaci. Exekuce s detaily nám dala prostor vyhrát si s cílovými skupinami, a přesto držet fokus na produkt,“ říká Michaela Pechanová, Creative Director týmu Ticino. 

Kampaň poběží v České republice, Maďarsku, Chorvatsku, Rumunsku, Polsku, na Slovensku, v Makedonii a Černé Hoře. Bude nasazena v televizi, rádiu, tisku, outdooru, na internetu a sociálních sítích.

Tým Ticino vytvořil obsáhlý adaptační toolkit s kreativními direkcemi pro ostatní země a připravil i návrh kreativy pro produktovou microsite a merchandising.

T-Mobile uvede vlastní značku mobilů T Phone pro 5G sítě

čtvrtek 29. září 2022

-stk-