Vital Proteins uvádí na trh značku beauty kolagenu

sobota, 29. října 2022, 07:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Vital Proteins si pro uvedení beauty kolagenu na český trhu zvolila cestu influencer marketingu.

Značka Vital Proteins byla uvedena na eventu na téma, jak o sebe pečovat, zdroj: Vital Proteins.

Značka Vital Proteins byla uvedena na eventu na téma, jak o sebe pečovat, zdroj: Vital Proteins.

Na trh vstoupila americká značka beauty kolagenu Vital Proteins. Pro launch si vybrala známé tváře, jako je Dara Rolins, Bára Strýcová, Ivana Jirešová, Eva Ehrenbergerová, Zuzana Zusková, Veronika Kašáková a Sandra Pospíšilová.

Pro představení novinky byl uspořádán event na téma, jak o sebe pečovat. Nechyběla tak face jóga, masáže či občerstvení v podobě zdravého jídla s kolagenem. 

„Hlavním cílem bylo rozšířit povědomí o beauty kolagenu Vital Proteins, který se na československý trh dostal teprve nedávno a jehož globálním ambasadorem se stala Jennifer Aniston. Snažíme se cílit především na ženy a muže ve věku 35 let a více, kteří chtějí pečovat o svůj vzhled. Úkolem bylo najít tváře, které budou bližší zákazníkům zdejšího trhu a společně s dalším ambasadory začali budovat jméno kvalitního produktu,“ popisuje Adéla Marešová, CEO agentury Story TLRS, jež je pod kampaní podepsána. 

Vital Proteins jsou kolagenové doplňky stravy, které neobsahují přidaný cukr, ochucovadla ani barviva. Tvořeny pouze kolagenovými peptidy získávané z kvalitních zdrojů.

-stk-