Do Rádia Blaník se vrátila Iva Lecká, má i nový pořad

úterý, 8. listopadu 2022, 07:25 Aktuality, Lidé, Rádio MediaGuru

Iva Lecká moderuje od pondělí 7. listopadu každý všední den odpolední vysílání. O víkendu navíc zařadí nový pořad.

Iva Lecká, zdroj: Rádio Blaník

Iva Lecká, zdroj: Rádio Blaník

Od pondělí 7. listopadu se po dvou letech vrátila do éteru Rádia Blaník moderátorka Iva Lecká. Vysílá každý všední den od 12.00 hod. do 16.00 hod. O víkendu Rádio Blaník nabídne s Ivou Leckou ještě nový pořad Dobré rady do zahrady.

Ryze české písničky nabídne Lecká v úvodu svého čtyřhodinového vysílacího bloku, od 12.00 hod. do 13.00 hod. Po druhé hodině zařadí společně s redakcí Rádia Blaník rubriku „Dobrá zpráva, která potěší“. Po 15. hodině zazní ve vysílání s Ivou Leckou i hlas herce Mirka Táborského, který v rubrice Na cestách s Blaníkem posluchače už řadu let zve na zajímavá místa po České republice.

Stávající moderátor odpoledního vysílání Martin Císař na rádiu zůstává. „Do konce roku chystáme na Blaníku ještě jednu klíčovou změnu a ta se bude do velké míry týkat právě Martina, který patří už od začátku našeho vysílání k nejoblíbenějším moderátorům,“ uvedl programový ředitel Blaníku Daniel Rumpík.

Nový víkendový pořad Dobré rady do zahrady přinese každou sobotu a neděli od 9:00 novinky, tipy a zajímavosti o zahradničení, pěstování a kutilství. 

-mav-