Kampaně pro Letiště Praha připravuje i Etnetera Motion

pátek, 18. listopadu 2022, 10:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

První projekty na poli komunikační spolupráce mezi Etnetera Motion a Letištěm Praha vznikají, chystá se i nová korporátní identita.

Zdroj: Etnetera Motion

Zdroj: Etnetera Motion

Etnetera Motion se kvalifikovala mezi tři agentury, které budou v následujících letech realizovat kampaně pro Letiště Praha. Výběrové řízení zahrnovalo přípravu strategického návrhu kampaní a kreativ pro B2C a B2B cílové skupiny. 

„První projekty jsou již ve fázi realizace a budou brzy viditelné přímo na Letišti Praha i mimo něj,” uvedla Dagmar Klapková, obchodní ředitelka Etnetera Motion.

Konkrétně se připravuje kampaň pro AeroParking, série vizuálů v rámci HR a zároveň i vizuály přímo na letišti pro cestující. S Letištěm Praha probíhají také přípravy nové korporátní identity nebo produkci pro VIP Service Club Continental.

„Noví partneři spolu s interním marketingovým týmem budou pracovat na image značky Letiště Praha zaměřující se na cestující a také na potenciální zaměstnance. Jsme přesvědčeni, že nám nová kreativní spolupráce pomůže lépe představit naše stávající i nové služby a především nové projekty, na kterých aktuálně pracujeme," říká Pavlína Musilová, manažerka marketingu a korporátní identity Letiště Praha.

-mav-