Lidl staví vánoční kampaň na příběhu křivého stromku

úterý, 22. listopadu 2022, 08:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Malý, křivý stromek s nepravidelnými větvičkami je hlavním hrdinou vánočního reklamního spotu řetězce Lidl.

Zdroj: Repro YT Lidl Česká Republika

Zdroj: Repro YT Lidl Česká Republika

Obchodní řetězec Lidl spustil svou vánoční reklamní kampaň. Vypráví příběh malého, křivého stromku s nepravidelnými větvičkami, který odpovídá obrázku v rukou malého chlapce. Díky tomu se i z něj stane vánoční stromek, který dělá radost. 

Cílem letošního vánočního spotu je ukázat, že nezáleží na tom, aby byly Vánoce naprosto bezchybné, ale na tom, jestli splňují představy vás a vašich blízkých. „Prostřednictvím spotu chceme předat poselství, že není důležité, jestli bude vše perfektní a dokonalé. Záleží především na tom, s kým budete Vánoce trávit,“ přibližuje jednatel společnosti Lidl odpovědný za marketing Michal Farník. 

 

Kampaň je k vidění v televizi,  na internetu, v letáku i místě prodeje. Do podobného duchu budou laděné i spoty k limitované nabídce specialit Deluxe.

Kromě vánoční kampaně startuje Lidl také věrnostní akci, v níž mohou zákazníci získat za nasbírané body za nákupy kolekci českého skla Simax se slevou. „Touto kampaní ctíme českou tradici a zároveň zákazníkům poskytujeme vysokou kvalitu, na kterou se u nás mohou vždy spolehnout,“ doplňuje Michal Farník.

Na výběr bude sada mís, hranatý či kulatý pekáč a zásobníky ve dvou různých velikostech. Kompletní kolekci bude možné získat po nasbírání 12 samolepek, samolepku zákazníci obdrží za každých 300 Kč nákupu. Následně si jen stačí vybrat podle vlastního přání a pořídit si vybraný produkt za výhodnější cenu 99,90 Kč. Bez sbírání samolepek budou produkty Simax v prodeji za 299 Kč. Sběratelská akce potrvá až do Štědrého dne, nebo do vyprodání zásob, nevztahuje se přitom na nákupy na lidl-shop.cz.

-stk-