Madmonq v kampani vyzývá hráče k upgradu v životě

sobota, 19. listopadu 2022, 08:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Madmonq spustil doposud svou největší online kampaň, zapojuje do ní známé influencery a streamery.

Klíčový vyzul ke kampani značky Madmonq, zdroj: Madmonq

Klíčový vyzul ke kampani značky Madmonq, zdroj: Madmonq

Český start-up Madmonq, který se zaměřuje na přírodní doplňky stravy pro profesionální a amatérské hráče, spouští svou dosud největší online kampaň. Ve spolupráci se známými herními influencery a streamery bude hráčům připomínat nutnost péče o zdraví a duševní pohodu.

„Sám jsme se dlouho aktivně pohyboval v herní komunitě a proto vím, jak snadné je ve snaze o co nejvyšší výkon sklouznout k nezdravému životnímu stylu. To se již od počátku snažíme změnit pomocí našich přírodních doplňků. K lepší péči o zdraví chceme motivovat i v naší kampani, ve které chceme ukázat, že udělat pozitivní změnu nemusí být složité a někdy stačí i malý závazek, který si osvojíte a budete ho dodržovat,“ říká Michal Noga, zakladatel a CEO Madmonq.

Ústředním motivem kampaně je slogan „Dej do sebe srdíčko“, který odkazuje na čerpání zdraví ve hrách i vylepšování herních charakterů. Zároveň připomíná tu nejdůležitější postavu – osobu hráčů v reálném světě. Hráči si mohou zakoupit limitovanou edici speciální klávesy ve tvaru srdce, která jim bude připomínat, aby lépe pečovali o své zdraví, v čemž jim pomohou přírodní tabletky Madmonq a Madmonq Champion. K dodržování předsevzetí je zároveň budou motivovat výzvy streamerů na sítích.

Kampaň poběží na sociálních sítích Facebook, Instagram a TikTok, objeví se také na Discordu, Redditu a YouTube. Kromě Česka bude cílit i na zahraničí, konkrétně bude k vidění ve Velké Británii, Francii, Německu, v zemích Beneluxu a ve Skandinávii. V rámci PPC bude využita kampaň Google Performance Max a vyhledávání, na Skliku pak display v kombinaci s vyhledáváním. Kampaň intenzivně zapojí také influencery a streamery, kteří se objeví v komunikaci i ve videoformátech a budou akci propagovat na svých kanálech. Každý streamer zároveň přijde s vlastním commandem (závazkem), který bude dodržovat a motivovat k němu i svou komunitu. Zapojí se například Agraelus, Flowee, SpajKK, MartyVole, Fluff, LiveOliverr, Heddi a další. 

Speciální klávesu ve tvaru srdce a celý koncept navrhl interní tým Madmonq, vizualizaci a 3D výrobu zajistilo studio Mirage. Součástky se tisknou na 3D tiskárně a ručně se skládají dohromady lokálně v Praze, část obalové práce zajišťuje chráněná dílna. Klávesa bude dostupná v omezeném množství 5000 kusů. Bude možné ji vyměnit za jakoukoliv jinou na klávesnici, pověsit si ji jako přívěšek nebo vystavit v customizované krabici, ve které dorazí.

-stk-