Z vedení Made by Vaculik odchází Ďurčeková, přichází Lupták

čtvrtek, 24. listopadu 2022, 12:15 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

V reklamní agentuře Made by Vaculik dojde od 1. ledna 2023 ke změně v bratislavském vedení agentury. Pražský tým zůstává bez změny a vede ho dále Christina Kudrevová.

Zuzana Ďurčeková a Ronald Lupták, zdroj: Made by Vaculik

Zuzana Ďurčeková a Ronald Lupták, zdroj: Made by Vaculik

V reklamní agentuře Made by Vaculik dojde od 1. ledna 2023 ke změně v bratislavském vedení agentury. Současná ředitelka Zuzana Ďurčeková se po 23 letech rozhodla pro kariérní změnu a odchází z agenturního života. Jejím nástupcem na postu Group CEO se od ledna stane marketér Ronald Lupták. Pražský tým Made by Vaculik zůstává beze změny, v jeho čele i nadále stojí výkonná ředitelka Christina Kudrevová.

Ronald Lupták pracuje v oblasti reklamy a marketingu více než 20 let, přichází ze společnosti Molson Coors (Staropramen), kde pracoval na pozici Marketing Strategy Director pro střední a východní Evropu. V minulosti zastával různé pozice ve společnosti Heineken na lokální i globální úrovni, řídil marketingovou komunikaci O2 na Slovensku nebo značku SkyEurope Airlines. Pracoval i na agenturní straně, konkrétně v agenturách Wiktor Leo Burnett, Euro RSCG a MUW Saatchi & Saatchi.

„Odcházím, abych se vydala na nové životní dobrodružství. Rozhodnutí opustit svět komerčního marketingu a reklamy je zralé a zodpovědné rozhodnutí, které jsem uskutečnila z hlubokých vnitřních důvodů," uvedla Zuzana Ďurčeková

„Příchodem Zuzany Ďurčekové v únoru 1999 získala moje tehdy teprve 3 roky existující agentura obrovskou profesionální a lidskou posilu. Od té chvíle stála Zuzka při všech klíčových rozhodnutích, zlomových okamžicích a úspěších jako rozhodující partner nejen můj, ale i našich klientů a zaměstnanců. Její rozhled, názory, intelekt a intuice jsou zásadním spolutvůrcem úspěchu Made by Vaculik nejen na Slovensku a v ČR, ale i dalších zemích. Naše spolupráce je to nejlepší profesionální partnerství, jaké jsem dosud zažil," řekl k odchodu Juraj Vaculik

„Někdo mi říkal, že z klientské strany se zpět do agentury nevrací. Já jsem to už v minulosti udělat a dodnes nelituji, vrátil jsem se z klientské strany do agentury bohatší o poznání procesů a způsobu uvažování na klientské straně. Dnes se opět vracím do reklamy. Jsem Juraji Vaculíkovi velice vděčný za nabídnutou příležitost vést agenturu. Je to pro mě obrovský závazek," řekl ke svému nástupu Ronald Lupták.

-mav-