Internetová televize SledovaniTV vstoupila do Chorvatska

neděle, 11. prosince 2022, 08:05 Aktuality, TV MediaGuru

Internetová televize SledovaniTV vstoupila pod značkou Televio na chorvatský trh.

Zdroj: SledovaniTV

Zdroj: SledovaniTV

Od prosince letošního roku mohou zákazníci v Chorvatsku využívat službu Televio. Po Slovensku a Polsku se jedná o třetí stát, do kterého expandovala internetová televize SledovaniTV.

Uživatelům nabídne sedmidenní zpětné sledování, nahrávky v délce až 120 hodin a intuitivního programového průvodce (EPG) s programem na týden dopředu.

Programová nabídka zatím zahrnuje více než 120 kanálů a je rozdělená do tří základních balíčků, ze kterých mohou uživatelé vybírat. Balíčky se liší počtem programů a v době dostupné pro nahrávky. Kvalita vysílání, počet spárovaných zařízení i délka zpětného sledování zůstává pro všechny stejná.

Noví zákazníci mohou službu s balíčkem „Basic" vyzkoušet na první měsíc za 0,75 kn/0,10 €. Tento balíček nabízí 63 nejpopulárnějších kanálů včetně stanic HRT, skupiny RTL a zahraničních stanic.

Televio nabízí aplikace pro Smart TV značek Samsung a LG, televize a set-top boxy se systémem Android TV. Ten mají vybrané modely značek Sony, TCL, Philips, Hisense a dalších. Speciální aplikaci si mohou stáhnout též majitelé Apple TV. Aplikaci lze nainstalovat i do telefonů či tabletů s operačním systémem Android a iOS.

„Použili jsme nejnovější technologie a vlastní inovativní řešení, abychom divákům nabídli přístup k nejvyšší kvalitě obrazu na jakémkoliv zařízení. Jsme si dobře vědomi toho, že moderní televizní vysílání přesahuje klasickou obrazovku v obýváku. Dáváme tedy uživatelům svobodu rozhodovat se co, kde a kdy budou sledovat, aniž by přišli o nejvyšší možnou kvalitu obrazu,“ říká Michal Jura obchodní ředitel společnosti SledovaniTV.

-mav-