Kreativec Pavel Hluchý nastoupil do Seznam Brand Studia

pondělí, 5. prosince 2022, 10:20 Aktuality, Lidé, Internet & Mobil MediaGuru

V Seznam Brand Studiu působí na pozici Head of Art, kterou zastával i ve svém předchozím působišti, agentuře YYY.

Pavel Hluchý, zdroj: Seznam.cz

Pavel Hluchý, zdroj: Seznam.cz

Grafický designér a kreativec Pavel Hluchý zamířil z pražské marketingové agentury YYY (Why Why Why), kde působil poslední dva roky, do rozšiřujícího se týmu nativní reklamy Seznam.cz. V Seznam Brand Studiu působí na pozici Head of Art, kterou zastával i ve svém předchozím působišti.

Hluchý má za sebou dlouholetou kariéru v oblasti kreativních konceptů a grafického designu. Sedm let působil v agentuře Konektor, která se věnuje strategické komunikaci, public relations, reklamě, digitálnímu či influencer marketingu i public affairs jako Senior Art Director a Creative Director. Předtím pracoval pro známé agentury jako je WMC/Grey nebo Young&Rubicam.

Seznam Brand Studio nabízí klientům produkty, jako je Seznam Native, product placement, podcasty, seriály, testování produktů, kontextovou reklamu a další. Kampaně připravuje napříč reklamní sítí technologické firmy Seznam.cz. „Chceme příběhy podnikání nebo značek představovat živě, a hlavně citlivě a nenucenou hravou formou, proto v poslední době čerpáme hodně inspirace ze zahraničí, ale také rozšiřujeme kreativní část týmu,” komentuje příchod Hluchého vedoucí Seznam Brand Studia Ondřej Sitta.

V Seznam Brand Studiu aktuálně působí 32 marketérů, storytellerů, grafiků a kodérů. Do týmu letos přišel i editor Aleš Mečíř, který dříve působil na stejné pozici v Hospodářských novinách ve vydavatelství Economia.

„ Rád posouvám hranice kreativního ztvárnění a věřím, že v oblasti vizuální stránky nativních článků Seznam Brand Studia, které klientům generují miliony přečtení, k tomu budu mít dostatek prostoru,” říká ke svém příchodu Hluchý.

-mav-