Marketup rozšířil tým klientského servisu o osm lidí

čtvrtek, 1. prosince 2022, 07:55 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Agentura Marketup rozšířila svůj tým pro klientský servis o osm nových lidí.

Část nových členů Client Service týmu agentury MarketUp (zleva): Václava Řehounková, Jakub Kalmár, Marek Salich, Ivana Trčková, Matouš Jeřábek a Marek Časta, zdroj: Marketup

Část nových členů Client Service týmu agentury MarketUp (zleva): Václava Řehounková, Jakub Kalmár, Marek Salich, Ivana Trčková, Matouš Jeřábek a Marek Časta, zdroj: Marketup

Agentura Marketup rozšířila svůj Client Service. Mediální tým doplnili Jakub Kalmár, Veronika Mihálová, Ivana Trčková, Marek Časta, Václava Řehounková a Matouš Jeřábek. Do datově-technologického týmu nastupuje Marek Salich, do socialu pak Andrea Benešová.

„Stanovili jsme si vysoké cíle v oblasti spokojenosti našich klientů. Plánujeme dosahovat  dlouhodobě Net Promoter Skóre +65 a více,“ říká Miroslav Král, CEO agentury. „Co od nás klienti očekávají? Znalost byznysu, schopnost promítnout obchodní cíle do marketingové strategie a mediální komunikace, skvělou kreativu, bezchybné řízení kampaní, inspiraci a hlavně dosažení maximálních výkonů za svěřené rozpočty. Proto jsme se letos zaměřili na nábor seniorů, project manažerů, kteří tuto výzvu zvládnou.“ 

Jakub Kalmár má za sebou více než pět let zkušeností, a to jak na straně agentury, tak klienta. Podílel se na propagaci značek Škoda Auto, Škoda Auto Digilab (Uniqway) nebo Ernst & Young. V Marketup má na starosti klienty jako XXXLutz nebo Footshop.

Veronika Mihálová vede 12 let mezinárodní B2B a B2C projekty a 360° kampaně. Propagovala produkty a služby společností ze segmentu automotive aftermarket nebo stavebnictví a interiérového designu (Geberit). Aktuálně řídí digitální komunikaci AXA Assistance na pěti trzích a rozjíždí spolupráci s novým klientem Mailstep.

Václava Řehounková začínala na straně kreativní agentury Mark BBDO, kde více než devět let zastávala roli Account Manager. Následně přešla do vedení projektu Úschovna a a na pozici marketingové manažerky společnosti Next.cz. Po šesti letech se vrátila do agentury a přešla do Etnetera Motion, kde se stala account manažerkou pro Škoda Auto. Před nástupem do Marketupu vedla performance tým agentury Inhubo a rozvíjela značky Vasky, Wuders a Bagind.

Ivana Trčková strávila přes čtyři roky ve Favi. V Marketup má na starosti vztahy s klienty. Aktuálně spolupracuje na brandových a performance kampaních pro GrandOptical a Unihobby.

Marek Časta přišel do Marketupu z pozice Head of Digital Team AC Sparta Praha, kde měl na starosti digitální projekty, komunikaci i vývoj. Podílel se na rozjezdu spolupráce s partnery, jako jsou T-Mobile, Tipsport nebo Adidas. V Marketupu se stará o technologické klienty Fanuc a Nordic Telecom nebo společnost Conseq z oblasti financí.  

Matouš Jeřábek začínal ve společnosti Alza, kde se vypracoval na pozici Vendor Partner se zaměřením na technologické klienty (Xbox, Samsung, PlayStation). Následně přešel na stranu agentur (Médea, Havas) a rozvíjel značky Kofola nebo Hyundai. Poslední rok strávil u výrobce elektroniky Asus v roli e-commerce manažera.

Marek Salich začínal před osmi lety jako webový a datový analytik ve společnosti Webvalley. Po čtyřech letech se osamostatnil a v roli freelancera pracoval pro klienty z celého světa. Věnoval se implementaci analytických nástrojů skrze GTM, reportingu a vizualizaci dat pomocí MS Excel/GDS/PowerBI, resp. plánování a realizaci digitálních kampaní na většině známých platforem. Realizoval také projekty z oblastí SEO a UX. Do Marketupu nastoupil na pozici projektového manažera datově-technologického týmu a aktuálně pracuje na webové analytice a reportingu pro klienty GrandOptical, Mailstep, AXA a Mlékárna Hlinsko (Tatra).

Andrea Benešová přišla do Marketupu ze společnosti Accenture. V roli Senior Facebook Account Strategist pečovala o více než stovku jak brandových, tak e-commerce klientů z Česka i zahraniční.

-stk-