Správu online komunikace pro Monetu zajistí Mindsquared

středa, 21. prosince 2022, 11:20 Aktuality, Internet & Mobil, Reklama MediaGuru

Mindsquared bude od ledna 2023 zajišťovat kompletní správu online kampaní pro Moneta Money Bank.

Kateřina Nejedlá, zdroj: Mindsquared

Kateřina Nejedlá, zdroj: Mindsquared

Mindsquared bude od ledna 2023 zajišťovat kompletní správu online kampaní pro Moneta Money Bank. Mediální divize skupiny Mind2Flo zvítězila v tendru, který vyvrcholil v prosinci 2022 a vybral dodavatele na období tří let. Spolupráce zahrne kompletní správu online kampaní, a to jak výkonnostních, tak i brandových. Zaměří se na PPC, sociální média, RTB reklamu včetně YouTube a příležitostně i přímý nákup a obsahové spolupráce v digitálu.

Moneta je čtvrtou největší bankou na českém trhu a těžiště její strategie je v digitálním přístupu, kdy sjednávání služeb dlouhodobě směruje do online prostředí. Vlajkou lodí jejích digitálních produktů a služeb je mobilní aplikace SmartBanka

Mindsquared plánuje využít expertízu v oblasti práce s daty a vyhodnocování efektivity komunikačních aktivit, která umožní využití synergických efektů online i offline komunikace. Propojit chce brandové, strategické i digitální kompetence. 

„Osobně mám z naší spolupráce velkou radost, Monetu totiž vnímám jako progresivního klienta, který klade důraz na funkčnost, ale zároveň má chuť zkoušet nová řešení a postupy. Je tak ideálním partnerem pro naši vizi mediálních služeb využívajících komplexní přístup s důrazem na měřitelné výsledky. Zároveň nám to umožní postavit se i výzvám v podobě finanční krize či omezování využití cookies třetích stran, které leží před celým trhem,“ uvedla Kateřina Nejedlá, Strategy Director Mindsquared.

Tendr na správu online kampaní probíhal v období září až prosinec a měl celkem tři kola, která zahrnovala prezentaci case studies, pricing a závěrečné vyhodnocení. 

-mav-