Agentura Czech Promotion má nové prostory v Paláci Karlín

čtvrtek, 19. ledna 2023, 07:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Marketingová agentura Czech Promotin rozšířila své kancelářské prostory v Paláci Karlín.

Nové prostory Czech Promotion, zdroj: Czech Promotion

Nové prostory Czech Promotion, zdroj: Czech Promotion

Marketingová agentura Czech Promotion rozšířila své stávající prostory v Paláci Karlín. Full servisová agentura se stovkou pracovníků nyní působí již na více než 2000 metrech čtverečních. Podoba nových kanceláří má odrážet hodnoty firmy – hledat pragmatická a funkční řešení s inspirativním a osobitým rukopisem.

„Růst agentury si vyžádal vytvořit další pracovní prostor, který by zároveň reflektoval naši filozofii dosahovat s co nejnižšími náklady maximálního efektu. Věřím, že inspirovat bude nejen současné, ale i budoucí kolegy, kolegyně a klienty,“ říká Jan Coufal, CEO agentury Czech Promotion.

Interiéry nových kanceláří tvoří například příčky z použitých lahví od vína, stěny obložené dřevěnými deskami původem ze starých trámů, dále skříně, knihovny nebo kuchyňky vyrobené z nápojových kartonů, namísto běžných akustických panelů je na stropě použita ovčí vlna a v neposlední řadě nechybí ani plně funkční semafor pomyslně řídící pohyb v zúžené části vedoucí k sociálnímu zázemí.

„Návrhy interiéru vycházejí z obsáhlé rešerše pod taktovou a ve jménu recyklace. Jakub a Johanna, kteří měli projekt na starosti, strávili spoustu času na největším odpadovém tržišti CYRKL hledáním materiálů vhodných do interiéru. Důležitá byla nejen jejich udržitelnost, ale také́ logistická a ekonomická dostupnost. Díky chytrému návrhu navíc získaly v prostoru svoji důstojnou a dlouhodobou funkci,“ uvádí Jan Kurz, zakladatel studia Kurz architects.

Nové prostory Czech Promotion, zdroj: Czech Promotion

Nové prostory Czech Promotion, zdroj: Czech Promotion

Kanceláře jsou vybudovány ve stejné budově v pražském Karlíně, kde agentura sídlí od roku 2017, a to v pátém patře Paláce Karlín. Nové prostory o výměře 1090 metrů čtverečních tím celkovou plochu sídla agentury zdvojnásobily. Část nových kanceláří bude sloužit i jako neformální hub pro externí nájemce. 

Autorem podoby nových kanceláří je studio Kurz architects, které stojí i za původními kancelářemi agentury Czech Promotion a oceněnými titulem Kanceláře roku 2017. Stavební práce zastřešila firma 4interior&tiles. Na vybavení interiéru kanceláří se podílely značky jako jsou TON, Lucis, Oresi, Princ Parket, Barkotex, Hager, Monobrand nebo PackWall.

-mav-