Body & Future Laboratories uvádí na trh tekutá probiotika

pondělí, 30. ledna 2023, 07:10 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Společnost Body & Future Laboratories na český trh přináší novinku v podobě tekutých probitik.

Zdroj: FB Body & Future

Zdroj: FB Body & Future

Slovenská značka Body & Future Laboratories na český trh uvádí tekutá probiotika na vodní bázi. Užívají se ráno na lačno a jedná láhev v lednici vydrží na celý týden. V nabídce budou dvě příchutě černý rybíz a mango. 

Probiotika se přirozeně nachází v potravinách, jako je například kysané zelí, v některých druzích jogurtů a sýrů či v zakysané smetaně a kefírech. Vlivem konzervačních látek či sterilizaci však jsou probiotické bakterie negativně ovlivňovány.

„Tekutá probiotika jsou pro náš organismus lepší volbou než ta klasická v tabletách, a to díky jejich mnohem vyšší účinnosti. Tekutá forma zajistí to, že se probiotika dostanou do střev živá a aktivní, protože v žaludku, který je pro ně velmi nepříznivým prostředím, tráví mnohem méně času než ta tabletová, a navíc nespouští proces trávení. Tekutá živá probiotika se do střev dostanou ve větším množství a mohou zde působit s maximálním efektem. Pro dosažení co nejlepšího vlivu na naše zdraví bychom měli probiotika užívat každý den,“ vysvětluje Ján Durec, ředitel vědy a výzkumu Body & Future Laboratories. 

Probiotika Body & Future Laboratories jsou obohacena o akácii a butyrát, obsahuje také ovesnou mouku, jež slouží jako potrava a pomáhá udržovat probiotika v láhvi živá a aktivní. Jsou 100 % vegan, bez konzervantů, sóji, umělých barviv, GMO a mléka. 

Novinka je k dostání zatím jen na e-shopu. Každý produkt je vyráběn  na objednávku, jeho skladování je omezeno jen na šest týdnů. Značka také spolupracuje s vybranými lékárnami a obchody s bio potravinami, kde jsou však jen omezené zásoby nebo je produkt pouze vystaven. Do budoucna plánuje Body & Future expanzi také do Maďarska a Polska. 

Ke své marketingové podpoře využívá značka komunikaci na sociálních sítích Instagram a Facebook a také influencer marketing, například s Lucií Křížkovou

-stk-