Česká značka Kolorky otvírá v Praze první showroom

pondělí, 16. ledna 2023, 18:25 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

E-shop s designovými plenkami a dětskými doplňky Kolorky.cz otevřel svůj první showroom.

Showroom značky Kolorky se nachází na pražských Vinohradech, zdroj: Kolorky.

Showroom značky Kolorky se nachází na pražských Vinohradech, zdroj: Kolorky.

Značka dětských plenek a doplňků Kolorky otevřela v Praze na pražských Vinohradech v Oldřichově ulici svůj první showroom. Zákazníci si v něm mohou prohlédnout kompletní sortiment na jednom místě.

„Chtěla jsem se vidět se zákazníky i fyzicky, poznat je i jinak než jen online. Aby si mohli na produkty sáhnout, přesvědčit se o kvalitě materiálů, vybrat si naživo. Zároveň showroom bude fungovat jako místo setkávání týmu Kolorky a výdejna objednávek,” říká Jana Chladová, majitelka a zakladatelka značky. Do budoucna je navíc v plánu v showroomu vystavovat i umělecké a designové předměty.

Design interiéru řešila Sabina Sedlaříková, která je zároveň designérkou všech doplňků značky KLRK Home. „Vycházela jsem z představy čistého, volného prostoru. Proto jsme volili vše v bílé barvě s akcentem na barevné židle. Ve vstupní místnosti pro veřejnost bude dominantní úložný policový systém, který můžeme nastavovat podle našich potřeb. Budeme v něm prezentovat naše výrobky, a do budoucna i designové předměty různých autorů, například sklářské výrobky. Zde mě inspiroval Dieter Rams a jeho modulární systém,“ popisuje designérka. Rekonstrukci celého domu, ve kterém se showroom nachází, měl na starosti David Plojhar.

Showroom o rozloze 45 metrů čtverečních se nachází v Oldřichově ulici. Při výběru lokace Jana Chladová myslela také na to, že showroom budou navštěvovat rodiče s dětmi. „Vybrali jsme místo s dostupným parkováním. K dispozici navíc bude rodičům s kočárky i předzahrádka vedoucí do klidného dvora,” uzavírá. Otevírací doba bude od 10 do 15 hodin od pondělí do čtvrtka.

-stk-