CNC a Active Radio sjednocuje komunikaci, řídí ji Hořínková

pondělí, 30. ledna 2023, 12:10 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Dosavadní vedoucí PR v mediálním domě Czech News Center Monika Hořínková se postaví do čela sloučeného týmu pro komunikaci CNC a Active Radio.

Monika Hořínková, zdroj: Czech News Center

Monika Hořínková, zdroj: Czech News Center

Czech Media Invest sjednocuje komunikaci svých mediálních firem Czech News Center (CNC) a Active Radio. Komunikaci zastřeší Monika Hořínková, která doposud vedla PR v CNC.  

„Sloučení externí komunikace obou mediálních domů bylo přirozeným krokem a jsem ráda, že jsme se domluvili s Monikou, že společně se svým týmem zastřeší externí i interní PR v obou firmách,” říká k propojení PR pozic Martina Říhová, CEO obou zmíněných mediálních domů. 

Hořínková vede z pozice Head of PR komunikaci CNC od dubna 2021. Začínala novinářskou praxí, odkud přešla do agenturního prostředí. V českých PR agenturách (AMI Communications a PR Lesenský) se více než 5 let starala o PR velkých hráčů i start-upů. Podílela se také na komunikaci projektu Prezident 21, který vybojoval zlato v soutěži Česká cena za Public Relations (dnešní LEMUR). Před nástupem do CNC působila na pozici Content Marketing Manažera ve Sportisimu, kde měla na starost cross-mediální obsah. Od roku 2018 je členkou expertní sítě Impact Hub a mentoruje projekty přihlášené do českých akceleračních programů.

O komunikaci se s ní v CNC a nově také v Active Radio stará Ondřej Hertl. V mediálním domě působí od března 2022 a zajišťuje primárně interní část PR. Své zkušenosti nasbíral hlavně ve firmě Nordic Telecom, zde začínal v oddělení BTL komunikace, ale postupem času se více začal věnovat interní komunikaci.

Proces propojení svých dceřiných společností Czech News Center (CNC) a Active Radio zahájil Czech Media Invest na konci loňského roku. Řízením byla pověřena Martina Říhová.

-mav-