Do agentury MSL přichází Šolc, Lukic a Polednová

středa, 18. ledna 2023, 13:55 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Do týmu agentury MSL nově nastoupili Jiří Šolc, Danijela Lukic a Tereza Polednová.

Do týmu MSL nastoupili (zleva): Tereza Polednová, Jiří Šolc a Danijela Lukic, zdroj: MSL.

Do týmu MSL nastoupili (zleva): Tereza Polednová, Jiří Šolc a Danijela Lukic, zdroj: MSL.

Agenturu MSL z komunikační skupiny Publicis Groupe, která byla pod vedením Radka Vítka na Zlatém středníku vyhlášená PR agenturou roku 2022, v nedávné době rozšířila svůj tým. Na pozici PR Executive nastoupili Jiří Šolc a Danijela Lukic, Tereza Polednová doplnila tým Junior PR Consultantů.

Jiří Šolc je novým přírůstkem týmu FMCG. Dříve působil jako redaktor regionální mutace Deníku a krajské přílohy Práva. Věnoval se politickým tématům a dění v menších městech Plzeňského kraje, zkušenosti nabral také jako copywriter na volné noze. Do MSL nastoupil do týmu Michaely Chrpové a zapojil se do kampaní pro McDonald’s a Metropoli Zličín. 

Dále tým FMCG doplňuje na pozici Junior PR Consultant Tereza Polednová, která přešla z PR agentury Havas. V lifestyle týmu pracuje na klientech Netflix, Heinz & Kraft a Dáme jídlo. Polednová vystudovala Mezinárodní business na Queen Mary University of London. Zkušenosti sbírala v neziskovém sektoru i při komunikaci vládního portálu covid.gov.  

Trio nováčků uzavírá Danijela Lukic, která se po čtyřletém studiu v Amsterdamu, kde studovala obor Creative Business, rozhodla vrátit zpátky do Prahy. Má za sebou mimo jiné pracovní stáž v PR agentuře Ketchum v Bruselu, kde se věnovala primárně korporátní komunikaci. Po svém návratu zamířila rovnou do MSL, kde nastoupila na pozici PR Executive. V týmu Josefa Chrpy se věnuje komunikaci produktů společnosti Mars a dále pracuje na klientech Dáme jídlo a Klik.cz. 

-stk-