Do Wundermanu nastupuje Vondráček a Martos

čtvrtek, 19. ledna 2023, 07:05 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Do pražského týmu agentury Wunderman Thompson přichází Galina Vondráček Pohlová a Márton Martos.

Nové tváře agentury Wunderman Thompson: Galina Vondráček Pohlová a Márton Martos, zdroj: Wunderman Thompson

Nové tváře agentury Wunderman Thompson: Galina Vondráček Pohlová a Márton Martos, zdroj: Wunderman Thompson

Pražský tým agentury Wunderman Thompson nově rozšiřují Gali Vondráček Pohlová a Márton Martos. Vondráček Pohlová na pozici Business Director vede Health tým pro klienta MSD, Martos se na nové pozici Associate Creative Director stal pravou rukou kreativního ředitele Gregga Harpera. 

Gali Vondráček Pohlová za svou kariéru nasbírala 25 let zkušeností na seniorních marketingových pozicích v firmách Zentiva, Sanofi, Avon nebo Unilever. V posledních letech pracovala jako ředitelka marketingové komunikace pro řetězec drogerií Teta a následně jako OTC Brand Marketing Lead pro český a slovenský region pro farmaceutickou firmu GSK. Ve Wunderman Thompson vede na pozici Business Director tým pro mezinárodní biofarmaceutickou společnost MSD, která se zaměřuje na inovativní léky a vakcíny. Tým staví pro celou oblast EMEA, který ve Wunderman Thompson vzniká i díky zkušenostem agentury s GSK a sítí lékáren Dr. Max.

Novou pozici Associate Creative Director zastává Márton Martos. Kreativní zkušenosti má ze Saatchi & Saatchi nebo ACG Advertising. Po práci v jedné z největších maďarských agentur zamířil ještě do McCann a Y&R Team Red. V posledních letech pracoval v DDB Budapest jako Senior Art Director.

-stk-