Heureka startuje svou první valentýnskou kampaň

sobota, 28. ledna 2023, 08:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

„Láska bez tebe by byla jako týden bez pátečku,“ hlásá Heureka v nové valentýnské kampani.

Valentýnská kampaň nákupního rádce Heureka, zdroj: Heureka

Valentýnská kampaň nákupního rádce Heureka, zdroj: Heureka

Nákupní rádce Heureka odstartoval 25. ledna svou první valentýnskou kampaň. Poběží nejen v Česku a na Slovensku, ale na dalších sedmi trzích, které patří pod hlavičku skupiny Heureka Group. 

Hlavní myšlenka kampaně je založená na zjišťování toho, jaký by byl svět bez našich milovaných, a má za cíl zákazníkům přinést inspiraci na to, čím své blízké (nejen) na Valentýna potěšit. „Cílem kampaně je přinést lidem inspiraci a podpořit myšlenku, že bychom na ty, které máme rádi, neměli zapomínat. Bez ohledu na to, zda jsou to partneři, manželé nebo kamarádi, a že udělat lidem radost je fajn kdykoliv,“ popisuje Jiří Struk, Group Head of Brand ve skupině Heureka Group. 

K inspiraci poslouží speciální inspirační stránky, které mají pomoci při výběru výběru toho správného valentýnského dárku, odkazovat se bude také na tradiční dárkovač. Významnou součástí kampaně bude soutěž založená na doplňování hlavního claimu „Láska bez tebe je jako …“. Poběží od 25. ledna do 12. února na facebookovém profilu Heureka. „Jednotlivé hlášky budeme průběžně losovat a ty vítězné následně budeme zobrazovat na reklamních bannerech a sdílet je i přímo na našem profilu,“ přibližuje Struk. 

K vidění bude kampaň v onlinu, kromě soutěže na sociálních sítí půjde o bannery, brandingy a dlouhé i krátké video formáty. Součástí v celém regionu bude také PR a obsahová podpora.

Kampaň vznikla od nápadu po exekutivu v rámci mezinárodního kreativního týmu Heureka Group. „Kampaň kompletně produkujeme interně v rámci celého mezinárodního týmu. Základní vizuály kampaně budou i co se týče klíčových claimů stejné napříč všemi zeměmi. Na sociálních sítích nebo v PR aktivitách ale budeme sdělení samozřejmě upravovat na míru jednotlivým trhům. Protože co funguje u nás, nemusí zafungovat v jiných zemích,“ dodává Jiří Struk.

-stk-