Multimediální služba Plex přidala v Česku čtyři kanály

čtvrtek, 5. ledna 2023, 12:20 Aktuality, TV MediaGuru

Provozovatel multimediální služby Plex provedl první úpravu bezplatně streamovaných programů.

Zdroj: repro Plex

Zdroj: repro Plex

Provozovatel multimediální služby Plex provedl první úpravu bezplatně streamovaných programů v letošním roce. Zájemci mohou tuto platformu využívat na různorodém spektru zařízení připojených k internetu včetně Smart TV.

Plex nabízí uživatelům v České republice více než stovku programů různých žánrů. Jedná se většinou o tzv. Fast TV Channels, tedy kanály distribuované zdarma, které jsou však doplněné vkládanou reklamou. Tyto stanice najdou zájemci v menu Plexu pod položkou Živá TV. Za zajímavou programovou novinku letošního roku lze označit stanici Music Legends, která v nabídce nahradila kanál Classic Rock Network.

Music Legends, neboli Hudební legendy, označuje provozovatel služby jako číslo 1 pro streamování hudebních dokumentů a koncertů umělců, kteří se mohou do této kategorie řadit. Dětské diváky se znalostí cizího jazyka potěší dvojice programů věnovaný šmoulům. Smurf TV vysílá v angličtině, Pitufo TV španělsky. Přehled novinek uzavírá PursuitUp. Vysílání všech stanic je doplněno programovým průvodcem, zpětné zhlédnutí není možné.

-lukpol-