O2 pomocí nové HR kampaně nabírá zaměstnance

středa, 4. ledna 2023, 07:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Komunikační kampaň „Chceš víc?" představuje O2 jako zaměstnavatele a přibližuje potenciálním kandidátům firemní kulturu společnosti.

Vizuál HR kampaně O2, zdroj: O2

Vizuál HR kampaně O2, zdroj: O2

Společnost O2 zahájila od 3. ledna novou HR kampaň, ve které ukazuje důvody, proč pracovat v O2. Základními prvky v komunikaci jsou technologie, zaměstnanecký rozvoj a odměňování. V kampani „Chceš víc?" se objevují reální zaměstnanci z různých pracovních pozic z lokalit Praha, Ostrava a Ústí nad Labem. Představují se zaměstnanci z prodejen, z obchodních a IT oddělení i specialisté pracující v pražské centrále.

V kampani jsou zároveň upřesněny benefity relevantní pro danou zaměstnaneckou kategorii. Každá z nich tak má na míru ušitou komunikaci včetně regionálních mutací. Součástí kampaně je také upravený kariérní web. Ten dostal nejen novou grafickou podobu, ale je doplněný o nové sekce. V nich jsou, kromě seznamu aktuálně volných pozic, popsány i tři základní pilíře komunikace. Vše dokreslují tváře zaměstnanců O2.

„V kampani ukazujeme, že u nás mohou lidé pracovat na zajímavých projektech, navíc ve fajn atmosféře," uvedl Pavel Milec, personální ředitel O2 . 

Kampaň se od začátku ledna objevuje v online komunikaci, na sociálních sítích a v ATL komunikaci. Je nasazena jak v celostátních médiích, tak i regionálně v Praze, Ostravě a Ústí nad Labem. Pro cílenější komunikaci byly vybrány plochy poblíž centrály společnosti, v dopravních uzlech, v blízkosti vysokoškolských kolejí či v prostředcích MHD ve spádové oblasti, odkud do práce dojíždějí zaměstnanci O2. Za kreativou kampaně stojí Free Andy Agency.

-mav-