Prima nasadí novou sobotní show Šampióni, zahájí 4. února

úterý, 24. ledna 2023, 10:40 Aktuality, TV MediaGuru

Soutěžní show Šampióni, postavená na účasti známých tváří a domácích zvířat, zahájí na TV Prima v sobotu 4. února.

Šampióni, zdroj: FTV Prima

Šampióni, zdroj: FTV Prima

Televize Prima začne vysílat novou původní zábavnou show ze světa zvířat s názvem Šampióni v sobotu 4. února od 20:15. Představí v ní tři zvířecí šampiony, tři zvířecí rekordmany a tři známé tváře, které v několika soutěžních kolech mají prokázat nejen své znalosti ze světa zvířat, ale také zručnost a taktické dovednosti. Moderátorem pořadu je David Gránský.   

Jako pravidelné VIP osobnosti, které budou v pořadu soutěžit, diváci uvidí Patricii Pagáčovou a Marka Němce, které v každém díle doplní další známá tvář. Soutěžící z VIP panelu budou získávat i ztrácet během jednotlivých sekvencí pořadu body. Soutěžící s největším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru věnuje zvířecí charitativní organizaci. 

„Šampioni budou hravá a zábavná show, která tu ještě nebyla. Připravených je celkem šest epizod, ve kterých diváci uvidí velkou škálu talentovaných zvířat, a navíc se dozví i řadu zajímavých věcí,“ uvedla ředitelka výroby Lucia Kršáková.

Partnerem show je síť chovatelských potřeb Pet Center. „V pořadu bude vystupovat rovněž naše odbornice, která poradí, jak se o domácí mazlíčky starat. Vnímáme to jako důležité téma,“ řekl výkonný ředitel Pet Center Jakub Šmatlák.

-mav-

Do vysílání zamíří další pořady pro jarní televizní sezónu

pondělí 23. ledna 2023