Canal+ Action startuje 28. února, podívejte se na video

úterý, 21. února 2023, 11:20 TV, Aktuality MediaGuru

V Česku a na Slovensku začne působit tematická stanice Canal+ Action, kterou spouští satelitní a internetová televize Skylink jako náhradu na svůj nedávno uzavřený program Canal+ Domo.

Canal+ Action avizuje v traileru i oscarový snímek Revenant Zmrtvýchvstání s Leonardem DiCapriem. Zdroj: 20th Century Fox

Canal+ Action avizuje v traileru i oscarový snímek Revenant Zmrtvýchvstání s Leonardem DiCapriem. Zdroj: 20th Century Fox

Stanice Canal+ Action se zaměřuje především na pořady s akční tematikou. Hlavní lákadla nové stanice odhalila francouzská skupina Canal+ v traileru, který zveřejnila minulý týden na svém YouTube kanálu. Namátkou půjde například o akční komedii BandidasPenélope Cruz a Salmou Hayek, thriller Klub rváčůEdwardem Nortonem a Bradem Pittem, sérii KurýrJasonem Stathemem nebo oscarový Revanant Zmrtvýchvstání.

Necelou minutu trvající upoutávka je přibližně po čtyřiceti sekundách zakončena informací, že nová stanice odstartuje 28. února, tedy příští úterý. Vedle stanice Canal+ Action provozuje Skylink v Česku a na Slovensku také tematické programy pod hlavičkou Canal+ Sport. Právě v jejich portfoliu dochází k drobné změně, na kterou již zareagovala společnost T-Mobile. Ta ze své nabídky internetové televize odpojila stanici Canal+ Sport 7.

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11973/V, SR 29900, FEC 2/3, norma DVB-S2/8PSK

-lukpol-