FilmBox+ nabídne exkluzivní streamované kanály na míru

středa, 22. února 2023, 06:45 TV MediaGuru

Vlastník kanálu FilmBox+ nabídne operátorům tzv. Smart Channels, neboli televizní programy šité na míru.

Na platformě FilmBox+ se nedávno objevil test stanice FilmBox+ Action. Zdroj: SPI International

Na platformě FilmBox+ se nedávno objevil test stanice FilmBox+ Action. Zdroj: SPI International

Provozovatel streamingové služby FilmBox+, společnost SPI International, nabídne operátorům tzv. Smart Channels, neboli televizní programy šité na míru. Smart Channels jsou speciálně upravené seznamy videí s obsahem na vyžádání, které se přehrávají navzájem podobným způsobem jako tradiční lineární kanály. Tyto programy jsou vytvořeny exkluzivně pro platformu FilmBox+. Kromě katalogu VOD a lineárních kanálů FilmBox+ nyní mohou předplatitelé streamovat chytré kanály, které jsou žánrově specifické nebo věnované konkrétnímu obsahu, hercům nebo režisérům.

FilmBox+ dosud spustil 157 chytrých kanálů po celém světě a s jejich distribucí počítá i v České republice. V lednu jsme informovali o testu nové stanice FilmBox+ Action, který byl následně ukončen. Šlo právě o jeden z programů tohoto typu. Dostupnost kanálů se bude lišit podle jednotlivých území. V následujících měsících se bude počet tzv. Smart Channels rozšiřovat. Diváci je pak najdou v kategorii TV programy.

Mezi chytré kanály, které jsou v současnosti celosvětově dostupné, patří žánrově specifické programy jako FilmBox Kids, FilmBox Comedy, FilmBox Crime, FilmBox Horror, FilmBox Romance, FilmBox Documentary a další stanice, které vysílají filmové klasiky od mistrů kinematografie nebo ze 40. a 50. let 20. století. Diváci mají také přístup k tematickým kanálům věnovaným různým životnímu stylu včetně vodních sportů a bojových umění.

-lukpol-