FilmBox+ nabízí nový seznam kanálů, tituly přehraje z archivu

neděle, 26. února 2023, 08:15 TV, Aktuality MediaGuru

SPI International se v uplynulých měsících zaměřila u své placené videotéky FilmBox+ na vylepšení seznamu dostupných kanálů. Naposledy proběhla aktualizace u televizorů značky LG.

Videotéka FilmBox+ na různých zařízeních

Videotéka FilmBox+ na různých zařízeních

Provozovatel online videotéky FilmBox+ nadále řadí v seznamu kanálů jednotlivé stanice vedle sebe, objevuje se zde ovšem několik novinek. Při přepnutí na daný televizní kanál se jako novinka objeví tzv. elektronický programový průvodce (EPG), tedy přehled právě vysílaného pořadu a filmů nebo seriálů následujících. Tímto seznamem je možné libovolně listovat a film dostupný ve FilmBox+ přehrát s předstihem oproti lineárnímu vysílání.

FilmBox+ je tak první videotékou, která využívá možnost kombinace šíření lineárních kanálů a TV archivu v této podobě. U internetových televizí je pak možnost přehrávání pořadů zpětně standardem, není ovšem k dispozici s předstihem. Online prostředí tak vysílatelům a provozovatelům videoték přináší nové možností, které nejsou v lineární televizi možné. FilmBox+ pochopitelně čerpá z bohaté videotéky společnosti SPI International.

-lukpol-