Gynella prošla ve spolupráci se ženami rebrandingem

úterý, 21. února 2023, 07:05 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Česká značka Gynella představila novou tvář stvořenou ženami. NOvá komunikace je postavena jako konverzace ženy se ženou.

Na tvorbě nové vizuální komunikace značky Gynella se podílely především ženy, zdroj: Gynella / Heaton.

Na tvorbě nové vizuální komunikace značky Gynella se podílely především ženy, zdroj: Gynella / Heaton.

Značka intimní péče Gynella z portfolia české farmaceutické společnosti Heaton má novou vizuální komunikaci. Nový koncept zobrazuje, jak intimní problémy ovlivňují každodenní život a zároveň ženám přináší naději na jejich řešení. Na rebrandingu se podílely především ženy. 

Nová komunikace značky je uchopena jako konverzace mezi ženami. Jednou z nich je Gynella, přítelkyně, která má pochopení, dokáže naslouchat a nabídnout řešení. „Ženy jsou pro nás vším. Jako značka intimní péče můžeme skutečně ovlivnit kvalitu jejich života. K tomu ale potřebujeme jejich důvěru, být jim blízko. Proto jsme stvořili ženu Gynellu, přítelkyni, kterou má nebo by si přála mít každá žena,“ uvedla Petra Tymešová, marketingová manažerka společnosti Heaton.

Nová kampaň pracuje se zobrazením ženského těla bez příkras a retuší. Stejně jako v posledních letech se modelkami staly obyčejné ženy různých věkových kategorií, které mají se značkou a jejími produkty vlastní zkušenost.

„Do vizuálu a komunikace jsme vnesly intimitu, příjemné prostředí a důvěrnost, která je důležitá pro každou z nás, a tedy i pro zákaznice Gynelly,“ přiblížila Sabina Samuel, art direktorka studia Heels Make Deals, jež se na přípravě nové vizuální komunikace podílela. 

Nová vizuální komunikace značky Gynella, zde

Nová vizuální komunikace značky Gynella, zde

Dále se do příprav zapojily především ženy z oblasti tvorby videí, sociálních sítí, marketingu a PR, a to 4Works Solutions, Maňana Production, Ženy s.r.o., Pepr Consulting, Testuj.to a Viktorie Lörinczová media.

Nová vizuální identita je nyní k vidění ve všech digitálních rozhraních včetně webových stránek gynella.com, sociálních médií a dalších platforem. V následujících měsících bude značka zákaznice oslovovat prostřednictvím kampaní v onlinu.

-stk-