NejTV a Selfnet TV změnily pořadí stanic Nova a Prima

pátek, 3. února 2023, 07:15 TV, Aktuality MediaGuru

Placené platformy NejTV a Selfnet TV od 1. února změnily pořadí tematických klonů mediálních skupin Nova a Prima.

NejTV, zdroj: NejTV

NejTV, zdroj: NejTV

Placené platformy NejTV a Selfnet TV od 1. února změnily pořadí tematických klonů mediálních skupin Nova a Prima. Oba operátoři o tom informovali klienty v zákaznické samoobsluze. Stalo se tak na základě požadavku vysílatelů.

„Rádi bychom vás informovali o změně výchozího řazení kanálů v IPTV (NejTV a Selfnet TV). Od 1. února se změní pořadí kanálů na prvních dvaceti pozicích. Jde o požadavky privátních stanic TV Nova a FTV Prima, které jsme smluvně vázáni akceptovat,“ informuje Nej.cz na svých webových stránkách. Pořadí v NejTV na prvních pozicích se nemění, po ČT1 a ČT2 tak následují Nova s Primou a Televize Seznam.

Vzhledem k programovým přesunům si naopak pohoršila například veřejnoprávní zpravodajská stanice ČT24, která se přesunula z pozice 6 na pozici 20, podobně jako ČT Sport nebo Déčko/ČT art. Pozici Paramount Network na čísle 13 obsadila nově CNN Prima News umístěná dříve na pozici 19. Paramount Network pak zákazníci NejTV najdou nově na předvolbě 22. Posledním zvýhodněným programe je na čísle 18 Nova Lady.

-lukpol-