O2 TV přesunula klony Barrandova na méně atraktivní pozice

čtvrtek, 2. února 2023, 10:30 TV, Aktuality MediaGuru

O2 Czech Republic provedla ve středu 1. února plánované změny ve své programové nabídce. Bez medializace ponechala přesun stanic Barrandov Krimi a Kino Barrandov o téměř dvacet programových pozic.

Na stanici Barrandov Krimi se aktuálně střídají pouze pořady Soudkyně Barbara a Soudce Alexander. Zdroj: TV Barrandov

Na stanici Barrandov Krimi se aktuálně střídají pouze pořady Soudkyně Barbara a Soudce Alexander. Zdroj: TV Barrandov

O2 Czech Republic provedla ve středu 1. února změny ve své programové nabídce. Stanice Barrandov Krimi a Kino Barrandov posunula o téměř dvacet programových pozic. Po programových změnách, které proběhly v IPTV službě O2 TV začátkem února, jsou stanice Barrandov Krimi a Kino Barrandov šířeny na nových programových předvolbách 64 a 65, do konce ledna je bylo možné najít na pozicích 47 a 48. V praxi se tak jedná o přesun těchto programů na horší umístění. Oba programy nabízí O2 TV, stejně jako Skylink, pouze ve standardní kvalitě obrazu.

Ve čtvrtek 2. února vysílá stanice označovaná jako Kino Barrandov výhradně reprízy pořadů Nebezpečné vztahy nebo Jak to dopadlo, v době od 12:00 do 16:45 teleshoppingový blok Klenot TV. Na Barrandov Krimi se střídá Soudkyně Barbara se Soudcem Alexanderem. Nejlepší umístění má v O2 TV samotná TV Barrandov, kterou zákazníci najdou na programové předvolbě 25. Klenot TV je tu vysílaná od 9:05 do 12:55.

„Za úspěchem celé televizní Skupiny Barrandov stojí především výroba kvalitního obsahu vlastní tvorby i zajímavý obsah filmové databáze akviziční tvorby. Od začátku jsme chtěli, aby si diváci vedle hlavního kanálu TV Barrandov v televizní nabídce našli i naše tematické kanály Barrandov Krimi a Kino Barrandov,“ komentoval v květnu 2020 své programy generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva Empresa Media Jaromír Soukup.

-lukpol-