Odstartovala byznysová online televize Bloomberg Originals

pátek, 10. února 2023, 12:05 TV, Aktuality MediaGuru

Bloomberg Originals je k dispozici jako online program pro televizory připojené k internetu.

Bloomberg Originals cílí opět zejména na vysoce postavené manažery. Zdroj: Bloomberg

Bloomberg Originals cílí opět zejména na vysoce postavené manažery. Zdroj: Bloomberg

Společnost Bloomberg Media, která je v Česku známá zejména jako provozovatel ekonomického kanálu Bloomberg, rozšířila své portfolio o další značku. Bloomberg Originals je k dispozici jako online program pro televizory připojené k internetu.

Diváci televizní stanice Bloomberg Originals, která je k dispozici například ve streamingové službě Rakuten TV, případně vlastní aplikaci pro Apple TV, se mohou těšit na dokumentární filmy, talk show, živě vysílané pořady nebo video podcasty. Pod novým sloganem „Byznys, jaký jste nikdy neviděli“ uvádí Bloomberg Originals seriály na rozhraní obchodu a kultury. Zabývat se bude i tématy jako změna klimatu, technologie, finance, sport a dalšími.

„Na pozadí 20% růstu příjmů z videa v roce 2022 nadále vidíme silnou poptávku publika po inteligentním obchodním programu a značkové partnery hledající inovativní řešení. Na našich digitálních platformách oslovujeme 100 milionů moderních lídrů měsíčně a založení značky Bloomberg Originals potvrzuje naši vizi dodávat jim originální a kreativní programování,“ uvedl výkonný ředitel Bloomberg Media M. Scott Havens.

-lukpol-