Online katalog JustWatch přidává službu SkyShowtime

čtvrtek, 16. února 2023, 10:35 TV, Aktuality MediaGuru

Provozovatel platformy JustWatch zareagoval na příchod nové služby SkyShowtime na český trh.

One True Singer. Zdroj: SkyShowtime

One True Singer. Zdroj: SkyShowtime

V úterý 14. února odstartovala v Česku v rámci širší evropské expanze streamingová služba SkyShowtime. Na její vstup prakticky okamžitě zareagoval provozovatel platformy JustWatch, která funguje zejména jako online katalog titulů jednotlivých nabídek.

Službu JustWatch ocení zejména ti diváci, kteří si předplácejí více streamingových platforem najednou, případně chtějí rychle získat přehled o tom, jaké nové tituly se v dané videotéce objevily. V katalogu JustWatch jsou z v České republice působících služeb k dispozici kromě SkyShowtime také Netflix, Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max a Disney+. Naopak čistě lokální platformy jako iVysílání, Voyo (Nova) nebo Prima+ zde chybí.

Žebříčky, které služba posílá pravidelně i českým novinářům, tak neobsahují domácí videotéky, v součtu ale přitom mají stovky tisíc uživatelů. Některé české weby i přesto tyto žebříčky dlouhodobě zveřejňují, a to včetně podílu platforem na trhu nebo dlouhodobějších statistik. Podle JustWatch v úterý přibylo ve SkyShowtime po spuštění služby přes osm set nových položek.

-lukpol-