Philip Morris uvádí jednorázovou e-cigaretu Veeba

pondělí, 6. března 2023, 07:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

Philip Morris vstupuje do kategorie jednorázových e-cigaret. Pod značkou Veeba nabídne bezdýmnou nikotinovou novinku.

Veeba, zdroj: Philip Morris International

Veeba, zdroj: Philip Morris International

Společnost Philip Morris International (PMI) vstupuje v České republice do další kategorie bezdýmných nikotinových produktů. Do svého portfolia nyní zařazuje jednorázovou elektronickou cigaretu pod značkou Veeba. 

„Od roku 2017, kdy jsme poprvé ve střední Evropě představili značku Iqos, si naše zařízení získaly v Česku k polovině minulého roku důvěru již více než 530 tisíc dospělých uživatelů, z nichž přibližně 350 tisíc díky tomu zcela přestalo s kouřením cigaret,“ popisuje Andrea Gontkovičová, generální ředitelka Philip Morris ČR, s tím, že se snaží rozšiřovat portfolio méně rizikových a potenciálně méně rizikových alternativ, aby uspokojili potřeby zákazníků.

Nová e-cigareta Veeba je napájena předem nabitou baterií a automaticky se spouští potáhnutím. Odpařuje již naplněnou e-kapalinu prostřednictvím řízeného procesu ohřevu. Nevyžaduje tak žádnou údržbu, tedy žádné čištění, nabíjení ani doplňování e-kapaliny a je připravena k použití ihned po zakoupení. 

Veeba se neprodává s příchutěmi, které by mohly oslovit mládež, ani s obrázky nebo popisy sladkostí či zářivými barvami zařízení. Neutrální barvy zařízení a funkční popis příchutí jsou určeny pouze stávajícím dospělým uživatelům nikotinu a dospělým kuřákům. Doporučená maloobchodní cena zařízení je 169 Kč. 

-stk-