PwC cílí náborovou kampaní na mladé talenty

úterý, 21. února 2023, 07:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

PwC spouští náborovou kampaň, s níž chce nadchnout mladé talenty pro auditorské služby.

Klíčový vizuál k náborové kampani PwC, zdroj: PwC

Klíčový vizuál k náborové kampani PwC, zdroj: PwC

Poradenská společnost PwC startuje na českém trhu kampaň zaměřenou na budování employer brandu. Zaujmout má mladou generaci, především absolventy vysokých škol s ekonomickým zaměřením, a odlišit se od dosavadní komunikace konkurence v této oblasti. 

„Hlavním cílem kampaně je nadchnout mladé talenty pro nastartování kariéry v auditorských službách a zároveň budovat společnosti PwC pověst atraktivního zaměstnavatele. I když náplň práce auditora může vypadat jednoduše, jde ve skutečnosti o práci s vysokými nároky, která má pro firmy významný finanční a společenský dopad. Nejsou to jen nějaké samoúčelné tabulky nebo analýzy dat,“ říká za společnost PwC Michal Stránský.

Právě s touto myšlenkou pracuje i strategie celé kampaně. „Mladí lidé dnes hledají primárně takové zaměstnání, které jim dovolí udržet si zdravý work-life balance. Na základě výzkumu jsme ale zjistili, že příslušníci generace Z jsou ochotni obětovat část svého volného času pro kariérní růst, pokud v zaměstnání mohou uplatnit svůj talent, a tím vyniknout a zvýšit si sebedůvěru. Podmínkou pro to zároveň je, aby práce měla celospolečenský význam v oblasti udržitelnosti a pomáhala řešit důležité společenské otázky. Proto jsme strategii postavili na myšlence, že práce auditora má vysoké cíle a nemusí být pro každého,“ říká Tomáš Sýkora, Head of Strategy agentury VMLY&R, jež je pod kampaní podepsána.

Středobodem kampaně je kariérní web verimsinapwc.cz, na kterém je umístěný i videospot. Web představuje blíže náplň práce auditorů a obsahuje kromě informací k výběrovým řízením i aktuálně otevřené pracovní pozice. 

V rámci kampaně vzniklo šest klíčových vizuálů, které typograficky zvýrazňují klíčová slova fungující jako asociace na práci auditora a doplňují k němu širší kontext i reálný význam. Kampaň se od 13. února objevuje v tisku, outdooru, a to v Praze, Brně a Ostravě včetně vnitřních reklamních ploch na univerzitách, a také na sociálních sítích. 

O produkci spotu se postarala společnost Bubenská Production. Nákup médií má na starosti Mindshare. 

-stk-